~LaS PrInCeSaS LiNdAs~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~LaS PrInCeSaS LiNdAs~

~*.. Porque amamos a ellos ... Es el amor .... Cómo les va a unirse a nosotros ... Si usted es fan de Las Princesas entrar, registrarse y post .. Somos una familia Únase a nosotros no .. podrá esperar .!!!!!*~  
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  RanguriRanguri  ConectareConectare  

 

 Stiri Anahi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥
~AdMiN~
~AdMiN~
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥


feminin Numarul mesajelor : 2038
Varsta : 28
Reputatie : 0
Puncte : 6382
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: Mia Colucci

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 5:40 pm

Stiri.
Sus In jos
http://www.las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥
~AdMiN~
~AdMiN~
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥


feminin Numarul mesajelor : 2038
Varsta : 28
Reputatie : 0
Puncte : 6382
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: Mia Colucci

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 5:41 pm

El regalo mas grande`, videoclipul realizat de Tiziano Ferro in colaborare cu fostele membre RBD - Anahi si Dulce Maria, a aparut pe internet.

`El regalo mas grande` este al doilea single de promovare a celui mai recent album al italianului, `A mi edad` (noiembrie 2008). Clipul versiunii in italiana a melodiei, `Il Regalo piu Grande`, a fost lansat in Italia cu cateva saptamani in urma. In respectiva versiune nu apareau, insa, fostele membre RBD.

Variana in spaniola, aparuta saptamana aceasta pe internet, pastreaza imaginile din varianta italiana, dar din loc in loc apar inserate si imagini cu Anahi si Dulce Maria.

Melodia `El regalo mas grande` a fost inregistrata anul trecut, in timpul turneului RBD in Europa. Tiziano Ferro a mai colaborat cu Anahi si Dulce Maria si in 2004, cand a avut o aparitie speciala in cadrul telenovelei `Rebelde`.
Sursa: BestMusic.ro

Sus In jos
http://www.las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥
~AdMiN~
~AdMiN~
♥Iulią Mø®ﻉиitą ®ﻉbﻉlđﻉ♥


feminin Numarul mesajelor : 2038
Varsta : 28
Reputatie : 0
Puncte : 6382
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: Mia Colucci

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 6:11 pm

Protagonistul telenovelei “Iubire cu chip rebel”, difuzata pe AcasaTv de luni pana vineri de la ora 18:30, William Levy a facut o pasiune pentru fetele din RBD.

Actorul care a fost confirmat recent ca protagonist al celui mai nou proiect al faimoasei producatoare de telenovele, Carla Estrada, si o va avea ca partenera in noua telenovela, “Sortilegio” pe nimeni alta decat Anahí.

Dupa ce a fãcut echipa cu actrita Maite Perroni la telenovela “Iubire cu chip rebel”, acum a venit randul lui Anahí sa se bucure de farmecele lui William Levy pe micul ecran.

“Ne-am gandit mult si am hotarat ca Anahí si William Levy sa fie protagonistii telenovelei”, spune Carla Estrada. “William este un baiat care imi place foarte mult, dar, independent de asta, a crescut foarte mult ca actor”, continua producatoarea.

In ceea ce priveste alegerea lui Anahí, colega de trupa si prietena lui Maite Perroni, partenera lui William Levy din “Iubire cu chip rebel”, Carla Estrada explica: “Anahí este foarte talentata, o adevarata profesionista si cred ca se potriveste de minune alaturi de William Levy”.

In plus, in aceasta perioada William Levy si Anahí mai au un lucru in comun: zvonurile. In timp ce actorul incearca din greu sa dezminta zvonurile ca ar avea o relatie cu partenera sa din “Iubire cu chip rebel”, Maite Perroni, Anahí incearca sa ascunda de ochii presei posibila sa nunta din aceastã vara.

Totusi, zvonurile ca Anahí s-ar casatori anul acesta cu iubitul sau nu au intarziat sa apara, chiar daca apropiatii actritei nu vor sa vorbeasca despre acest lucru. Cea mai inversunata in apararea secretului lui Anahí este chiar prietena ei, Maite Perroni, care refuza categoric sa vorbeasca despre acest subiect.

Povestea de dragoste de pe micul ecran dintre William Levy si Maite Perroni intra in casele telespectatorilor de luni pana vineri de la orele 18:30, pe AcasaTv, in telenovela “Iubire cu chip rebel”. Pe Anahí telespectatorii o pot vedea tot pe AcasaTv, de luni pana duminica de la ora 07:00, in telenovela “Rebelde”.
Sursa: AcasaTv.ro
Sus In jos
http://www.las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
WeRa LoQa
~LeVeL 2~
~LeVeL 2~
WeRa LoQa


feminin Numarul mesajelor : 203
Varsta : 29
Localizare* : !!!DeSde HaDaS WoRlD!!!
Reputatie : 0
Puncte : 5882
Data de inscriere : 19/03/2009

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 3:48 pm

Anahi, prea cruda pentru a fi partenerea lui William Levy
06 Martie 2009
Anahi n-a reusit sa o convinga pe producatoarea Carla Estrada sa-i acorde rolul principal feminin in cadrul telenovelei `Sortilegio`, informeaza peopleenespanol.com.

Desi fosta membra RBD a participat la mai multe auditii in acest sens, lucru care a facut presa mexicana sa o vada deja protagonista alaturi de William Levy, lucrurile nu stau tocmai asa.

`Pe Anahi (25 de ani) o vad ca pe o copila, mi se pare inca foarte cruda`, a declarat Carla Estrada pentru Televisa Espectaculos. Producatoarea a adaugat ca o admira mult si ca i-ar placea ca ea sa faca parte din distributie, dar ca nu o vede in rolul principal.

`La inceputul saptamanii viitoare sper sa avem protagonista, nu e lucru usor, mai trebuie facute inca multe lucruri, dar mai putine ca inainte`.

Estrada a dezvaluit ca se gandise la Aracely Arambula ca partenera a lui William Levy, dar ca actrita a refuzat oferta.

`Doar ce am vorbit cu ea, este foarte fericita alaturi de cei doi copii ai ei si deocamdata nu vrea sa lucreze. Vrea sa petreaca timp cu micutii si cum pe Miguelito l-a hranit la piept 9 luni, poate doreste sa faca acelasi lucru si cu al doilea bebe`, a mai spus producatoarea `Sortilegio`.

Sursa: Bestmusic


DrAgUtZz DrAgUtZz

nu`i adv..:-j..X(


deja a fost accepta`tha dar v`am pos k sa vedetzi ce a fost inainte :)))!!!!
Sus In jos
http://www.anahigiovannarumania.wikiforum.ro
WeRa LoQa
~LeVeL 2~
~LeVeL 2~
WeRa LoQa


feminin Numarul mesajelor : 203
Varsta : 29
Localizare* : !!!DeSde HaDaS WoRlD!!!
Reputatie : 0
Puncte : 5882
Data de inscriere : 19/03/2009

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 4:22 pm


ANAHI este un nume de origine araba inseamna zeitza apei in cultura araba.

Anahi a murit pentru 8 secunde si atunci in tunelul spre Dumnezeu i-a aparut o zana si i-a spus:Intoarce-te inapoi mai ai viata pe pamant de atunci Anahi crede in zane.


Anahi si-a deschis magazinul la rugmintile fanilor ei de a o avea mai aproape de ei si ca magazinul ei are peste 1000 de vizitatori zilnic.
[b][code] DrAgUtZz
Sus In jos
http://www.anahigiovannarumania.wikiforum.ro
WeRa LoQa
~LeVeL 2~
~LeVeL 2~
WeRa LoQa


feminin Numarul mesajelor : 203
Varsta : 29
Localizare* : !!!DeSde HaDaS WoRlD!!!
Reputatie : 0
Puncte : 5882
Data de inscriere : 19/03/2009

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 4:24 pm

Anahi si-a deschis sufletul si a spus ca din cauza ei, melodia "Salvame" nu a iesit din repertoriul concertelor formatiei, pentru ca melodia inseamna foarte mult pentru viata ei personala.

"Pentru mine era foarte important ca Salvame sa ramana in concerte, si din fericire asa a fost, pentru ca in timpul concertelor vor fi doua ecrane mari unde veti vedea ceva ce eu am scris; este un mesaj scris la orele 3 ale diminetii, pe care nu stiu daca toti il vor intelege, dar cei carora ii este adresat, cu siguranta vor intelege."

Interpreta a declarat ca "Salvame" i-a marcat intr-un fel sau altul viata personala:

"Cantecul vorbeste despre probleme reale pe care le-am avut, precum anorexia; de asemenea poate ajuta persoane care au trecut prin dificultati avute cu drogurile sau altfel de probleme ", a spus blonda formatiei.

Pe de alta parte, Anahi a spus ca la finalul acestui an se va realiza "super concertul din Mexic pe care toti il asteapta, in urma caruia toate castigurile obtinute vor fi donate fundatiei create de RBD ", a incheiat ea.
[i][b] DrAgUtZz
Sus In jos
http://www.anahigiovannarumania.wikiforum.ro
WeRa LoQa
~LeVeL 2~
~LeVeL 2~
WeRa LoQa


feminin Numarul mesajelor : 203
Varsta : 29
Localizare* : !!!DeSde HaDaS WoRlD!!!
Reputatie : 0
Puncte : 5882
Data de inscriere : 19/03/2009

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 4:25 pm

WeRa LoQa a scris:
Anahi si-a deschis sufletul si a spus ca din cauza ei, melodia "Salvame" nu a iesit din repertoriul concertelor formatiei, pentru ca melodia inseamna foarte mult pentru viata ei personala.

"Pentru mine era foarte important ca Salvame sa ramana in concerte, si din fericire asa a fost, pentru ca in timpul concertelor vor fi doua ecrane mari unde veti vedea ceva ce eu am scris; este un mesaj scris la orele 3 ale diminetii, pe care nu stiu daca toti il vor intelege, dar cei carora ii este adresat, cu siguranta vor intelege."

Interpreta a declarat ca "Salvame" i-a marcat intr-un fel sau altul viata personala:

"Cantecul vorbeste despre probleme reale pe care le-am avut, precum anorexia; de asemenea poate ajuta persoane care au trecut prin dificultati avute cu drogurile sau altfel de probleme ", a spus blonda formatiei.

Pe de alta parte, Anahi a spus ca la finalul acestui an se va realiza "super concertul din Mexic pe care toti il asteapta, in urma caruia toate castigurile obtinute vor fi donate fundatiei create de RBD ", a incheiat ea.
[i][b] DrAgUtZz

e vb d 2007..cred..nhu sau 2006 sau 2005?:))))
Sus In jos
http://www.anahigiovannarumania.wikiforum.ro
¤•°•Anahi¤•°•Barbie¤•°•
~MoDeRaToR~
~MoDeRaToR~
¤•°•Anahi¤•°•Barbie¤•°•


feminin Numarul mesajelor : 600
Varsta : 29
Localizare* : :XxX:..El Mundo De Los Suenos..:XxX:
Reputatie : 0
Puncte : 6280
Data de inscriere : 29/03/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: BarBie Lo0veS Yo0u..:x!

Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 6:16 pm

DrAgUtZz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiri Anahi Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Anahi   Stiri Anahi Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiri Anahi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anahi con sus Amigos
» Casa lui Anahi!
» Microfonul lui Anahi
» Blinkie`s cu Anahi
» AnAhI-Rock

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~LaS PrInCeSaS LiNdAs~ :: ♫ AnAhI GiOvAnNa PuEnTe♫ :: ♫ FoToS ♫-
Mergi direct la: