~LaS PrInCeSaS LiNdAs~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~LaS PrInCeSaS LiNdAs~

~*.. Porque amamos a ellos ... Es el amor .... Cómo les va a unirse a nosotros ... Si usted es fan de Las Princesas entrar, registrarse y post .. Somos una familia Únase a nosotros no .. podrá esperar .!!!!!*~  
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  RanguriRanguri  ConectareConectare  

 

 DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS

In jos 
+4
Maytyta:X
¤•°•Anahi¤•°•Barbie¤•°•
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
roxana_ccea_perronita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:36 pm

DE LA URA LA DRAGOSTE U E DECAT UN PAS...

EPISODUL 17:


May statea in pat, nu mai plangea acum, dar privea in gol din pat pe fereastra luna si stelele care erau foarte frumoase in acea seara. Deodata a auzit ca cineva intra in camera, s-a speriat, a tresarit, apoi s-a speriat si mai rau cand a simtit o mana pe spate.
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 NAA9-1aI-1
M:Ah!!!...
W:Sunt eu!!!te-ai speriat??(a ras).Jajaja..
M:Nu mai face misto!! Mai bine era moartea decat tine !! A ?? si ce cauti aici ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_11_%2835%29
W:Ai uitat ca dormim in acelasi pat ??
M:Bun !!( a adus o pamblica) Uite, pana aici e partea mea si pana aici partea ta(a pus pamblica in mijlocul patului despartindu-l in mod vertical).
W:: Ai noroc ca sunt bolnav si nu ma simt bine ca daca eram sanatos……(s-a pus in mijlocul patului aruncandu-i pamblica).
M:Daca erai sanatos ce ?? Da-te pe o parte !! Pana vin de la baie sa fi dat la o parte !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_239_copia%7E15
May si-a luat camasa de noapte alba, dupa cum a vazut Will,un sutien si niste boxeri, si-a prins parul cu o clema sus si a mers la baie!!! Era o cabina potrivit de mare dar de calitate si scumpa, avea radio inauntru si diferite chestii, era de culoarea albastra sticla si nu se vedea inauntru decat liniile corpului si umbre iar in inauntru nu se vedea nimic.
May si-a pus hainel langa oglinda pe un cuier si prosopul l-a pus tot acolo apoi s-a dezbracat si a intrat in cabina de dus !
Au trecut cam 20 de minute si May nu aparea,lui Will,fiindu-i frica ca aceasta sa nu fi facut vreo nebunie, a mers in baie sa vada ce se intampla.
Cand a intrat a vazut hainele lui May pe jos, a zambit, apoi ochii i-au fugit inspre cabina de dus, unde vedea nste umbre fascinante, chiar a vrut sa intre la ea dar si-a adus aminte ca nu putea din cauza virusului nenorocit. A admirat-o indelung, liniile corpului ei erau superbe !! A vazut ca May isi scoate un picior afara si pentru un moment a vrut sa se ascunda in cada si s-o vada goala dar apoi a decis ca este sotia lui totusi si ca trebuie sa-i respecte intimitatea desi murea de chef sa o vada. Totusi dupa ce s-a imbracat si a deschis usa de la baie Will urmarea de pe pat, a vazut cum se spala pe dinti, cum s-a dat cu deodorant, cum si-a pieptanat parul, cum si l-a prins in coada. Parea un inger, era frumoasa, da, dar el credea ca sufletul ii era negru !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Image1121-1924TV151
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:38 pm

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS...

EPISODUL 18:

May a venit cu pasi suavi in camera imbracata cu camasa de noapte si in picioare avea niste papuci pufosi albi, era ora 12 si era moarta de oboseala !! Spre surpriza ei Will era tot in mijlocul patului si se parea ca se simtea mai bine acum daca ii tot facea feste. El zambea. Ea era suparata.
M: Te rog da-te la o parte ! Trebuie sa dorm, maine merg la facultate……..
W : Nu mergi !(zambea malefic)
M: Pot sa stiu de ce ??
W : S-au anulat cursurile pana luna viitoare
M: Vorbesti serios ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_11_%2829%29
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Image1121-1924TV151
W:Da !!
M:Te rog sa ma lasi sa dorm !!
W:Dar ce, nu poti ??
M:Bine, lasa !!
May si-a luat o perna si a mers in sufragerie sa doarma, era cam incomod si la ora 1 noaptea nu a reusit sa adoarma !
A urcat sus cu perna si patura, Will nu dormea...
W:Ma gandeam cat va mai dura pana sa apari...Canapeaua aia e tare incomoda....
M:Te rog ma lasi sa dorm !!
W:Da, sigur !! Tot timpul te-am lasat!
M:Atunci da-te la o parte!!
W:Pune-te in pat si dormi !!
M:Dar eu unde dorm cand tu esti in mijlocul patului ??
W:(a prins-o de mana si a tras-o brusc catre el) Aici !!
Erau foarte aproape unul de altul, ba mai mult,May, dormea pe pieptul lui si el o imbratisa cu mana in somn, parea ceva incredibil si nimeni nu stia de ce, dar chiar si cand s-au trezit Will a imbratisat-o si a pupat-o pe obraz !
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:42 pm

Episodul 20:


M:(s-a trezit si cu o voce inceata in timp ce-l strangea in brate pe Will chiar fara sa-si dea seama) Cat e ora ??
w:E ora 10 !
M:(I-a pus mana pe frunte) Cum te simti??
W:Nu prea bine!!
M: Sa ma duc sa-ti aduc medicamentele!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_239_copia%7E15
May s-a ridicat din pat si a vrut sa-si ia papucii cand
W:Stai !! Ce bine stateam inainte si acum …(a prins-o de mana)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_170_copia%7E20
M:Merg sa fac ceva de mancare si apoi bei medicamentele
W:dar…….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 William_levy_angel_01_17
May deja plecase, nu plecase pentru asta ci ii era frica de el. ar fi vrut sa stea in continuare cu el in pat imbratisati, nu stia ce se intampla cu ea. A mers in bucatarie si frigiderul era gol, aveau doar lapte si cereale si May le-a pregatit pe ele neavand alceva.
Will a coborati in bucatarie si a vazut-o pe May cum pregateste tot.……
In timp ce deschidea toate usile mobilei de bucatarie
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_381_copia%7E12
M:Frateee, in casa asta moare si o pisica de foame, ce sa mai zic de doua persoane
Deschidea usitele :
M:Nimic, nimic, nici in asta nimic………am sa innebunesc ! De parka nu mi-e de ajuns ca m-am casatorit cu el!! Mai intervine si faptul ca nu am ce sa mananc si mai zici acum ca boul ala e Guttierez.Cel mai important om de afaceri din Mexic…..pe naiba !!.Nu are nici macar oua in casa....Trebuie sa mananc cereala ca si atunc cand eram copil si nu-mi facea nimeni sa mananc ce-mi place.Stiu eu, o fi domnul la regim……..
Si-a tras scaunul si s-a asezat .....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_388_copia%7E14
M:La cat e de gras,nici nu ma mir…, bine nu e gras,dar ma dispera.Daca el tine regim nu sunt obligata sa tin si eu…eu am o silueta perfecta…Asta daca nu am mai slabit zilele astea cu postul meu negru facut de ciuda.Asta chiar vrea sa ma omoare…….E dus rau. dar decat sa ma omoare el mai bine ma omor eu..Cine e el sa ma omoare pe mine ??Ce idiot,offff....
Cauta o lingura...
M: In casa asta,nu exista nici macar tacamuri ????????? Innebunesc.Se duce lumea de rapa……
W:Ce ai patit ??
M:Aha!!Ce am patit ??
W:(zambea) Exact!!Ce ai patit??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_195_copia%7E17
M:Inafara ca m-am casatorit cu tine, trebuie sa-ti support mitocaniile, sa nu mananc nimic, sa ma mai si lovesti, sa trebuiasca sa mai si am grija de tine, toctmasi m-a sunat doctorul si a zis ca esti bine ca ai adormit cand te-a consultat si esti bine peeeste tot, nu am nimic ce sa mananc…si mai zici ca cine esti tu !!!!!!!!!!!!(a tipat)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_118_copia%7E14
W:Da, mi-a zis si mie doctorul !! Mai incet !! Calma !! Mai usor !! Relax!!(si-a ras)
M:Sa te ia naiba!!
W:Mai e multpana atunci!Si eu vreau !(s-a pus la masa si a mancat impreuna cu ea din castron)
M:Mor !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_53_copia%7E19 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:45 pm

EPISODUL 21:


W:(i-a pus mana pe obraz)Nu muri, se rezolva!!Si mie mi-e putin cam foame si cerealele astea nu prea m-au ajutat!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 34bs5
M:Si ce facem ??
W:Mergem la cumparaturi !!
M:(deodata fata i s-a luminat si a spus entuziasmata)La cumparaturi ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_11_%28102%29
W:Da, dar la alimente doar!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura10%7E0
M:Am spus eu alceva ??
W:Nu, dar te stiu eu pe tine ca-ti place sa petreci ore la shopping!!
M:Da sigur, multe sti tu !!
W:Mergem la haine in alta zi, sau chemam sa vina hainele acasa !!
M: Esti rau !!
W:Mda..si tu cum esti ??……..
M:Pedepsita de soarta !!(a plans si s-a dus pe canapea in sufragerie)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_11_%2818%29
W:Ce ai patit ?? Esti sensibila rau de tot !!
Will a mers langa ea pe canapea in sufragerie
W:May ??
M:Da.
W:De ce esti suparata??
M:Ma superi mereu !!
W:Dar ce-am mai facut acum ??
M:Mergem la shopping si apoi ma ajuti sa fac mancare!
W:De ce sa faci mancare ?
M:Greu esti de cap ca sa mancam ca doar nu mancam doar mezeluri si conserve ca-mi vine sa vomit !
W:Dar sunt bolnav !
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-316940
M:Medicul a zis ca esi bine!!
W:Gripa dar…….
M:Si acolo……….
W:De unde sti ai vazut tu ??
M:Nu dar mi-a zis medicul !!
W:A....vrei sa-ti arat ca mi-e umflata, uite acum(s-a descheiat la pantaloni)
M:Nu mersi, nu vreau sa vomit !!
W: Sa vomiti ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-278410
M:Inca un defect pe lista celor nenumarate,Wil e si surd !
W:Ai vrea tu sa iti fac eu ceva asa, cochinadas….si iti reamintesc ca esti sotia mea
M:Du-te la fufite si eu nu vreau sa-mi faci nimic !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_11_%2819%29
W:Nu mai merg la fufite ca ma-n bolnavezsc.si cand ai o sotie acasa.asa draguta ca tine….care e sanatoasa………trebuie sa-mi asigur mostenitori………Nu mai fac eu nimic cu fufite
M:Daca imi faci ceva te dau in judecata !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_19_copia%7E21
W:Fugi de aici ca s-ar putea sa concep acum primul copil cu tine si nu-mi pasa daca nu vrei, frumoaso !!(chiar ca e frumoasa, ma excita nebuna asta)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-277506
M:Plec, dar nu fiindca mi-e frica de tine ci pentru ca trebuie sa fac lista de cumparaturi ,sa sti !(a plecat si inca cu fata inainte)
W:Da, sigur si te si cred !!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:47 pm

EOISODUL 22:

ERAU IN SUPERMARKET..WIL O URMAREA PE MAY CU PRIVIREA,SE DECIDEAU CE SA CUMPERE,AU MAI AFLAT CARE CE GUSTURI AU...WILL IMPNGEA CARUCIORUL,SI MERGEAU LINISTITI PE RAIONUL DE BAUTURI,PANA CAND...

M:BUNA,ANNIE...CE MAI FACI SORAMEA?(ERA FOARTE EMOTIONATA CA SI-A REINTALNIT FAMILIA)...
A:NU SUNT SORA TA...SA NU MA MAI NUMESTI NICIODATA ASA...CLAR??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 996770
M:DE CE VORBESTI ASA??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_672_copia%7E0
A:DIN CAUZA TA SUNTEM RUINATI...TE URASC...
M:DAR CE AM FACUT??
A:TE-AI MARITAT CU ASTA CA SA ITI FIE BINE,NU??
M:STI FOARTE BINE CA NU M-AS FI CASATORIT NICIODATA PT BANI....
A:TU NU AI FAMILIE...TU ESTI DOAR O BASTARDA..STI ASTA FOARTE BINE,TATA NU TE-A IUBIT NICIODATA...NICI MACAR NU AI PURTAT NUMELOE BUSTAMANTE..NU ESTI DEMNA DE EL...
M:DECE?PT CA NU SUNT CA VOI?? SI IMI PASA SI DE ALTCINEVA INAFARA DE MINE??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_858_copia
A:DA..PT CA MEREU ERAI O MILOAGA...STATEAI NUMAI CU SERVITORII SI II SI AJUTAI PEDEASUPRA...DAR ACUM AI AJUNS MARE DOAMNA NU??
M:NU POT SA CRED CE SPUI...CREDEAM CA TI LA MINE...AVEM ACELASI SANGE...
A:ACELASI SANGE??NU CRED...DIN PARTEA MEA POTI S SI MORI...NU-MI PASA..AM ZIS CA TIN LA TINE CA SA IMI TRIMITI NISTE BANI DE LA ASTA (ARATAND SPRE WILL)..DAR NUU...DOAR TU SA TRAIETI PE PICIOR MARE....
M:CUM POTI SPUNE ASTA???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_137_copia%7E21
A:SIMPLU SI CU GRIJA...APROPO..DOAMNA GUTTIEREZ..PE ACASA NU AI CE CAUTA...
ANNIE PLECA,LUI MAY NU II VENI SA CREADA...SI SI-A DAT SEAMA CA NU IL ARE DECAT PE WILL ALATURI...ASA BUN SAU RAU CUM ERA,ERA SOTUL EI SI UNICA FAMILIE...
...............................
DUPA CE AU AJUNS ACASA,MAY A GATIT CEVA SI AU MANCAT,A ARANJAT TOT CE CUMPARASERA,AOI A SPALAT VASELE..WILL ERA IN SUFRAGERIE SI SE UITA LA TELEVIZOR..MAY IL URMAREA DIN USA DE LA BUCATARIE...
M:PARE UN COPIL...SE UITA LA DESENE ANIMATE!! DAR CE ZAMBET FRUMOS ARE...NU AM OBSERVAT ASTA PANA ACUM,DAR ARATA FOARTE BINE...(SI ZAMBI)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_687_copia
M:POT SA STAU SI EU LANGA TINE??
W:NU STIU DACA POTI,DAR DACA AI VOIE,ESTE NORMAL..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-120514
A RAS,APOI MAY IA RASPUNS GLUMEI,SI A RAS SI EA...APOI SA ASEZAT FOARTE APROAPE DE EL,PUNANDU-SI CAPUL PE UMARUL LUI...WILL NU STIA CE ARE,DE CE SA ASEZAT ASA..DAR UN LUCRU ERA SIGUR:II PLACEA SA O SIMTA LANGA EL...DOAR ERA SOTIA LUI..A LUI..DESI NU A SARUTAT-O NICIODATA,IN P0UBLIC DOAR SE PREFACEAU...MAY NU STIA DE CE VROIA SA FIE APROAPE DE EL,DAR SIMTEA NEVOIA SA SE SIMTA PROTEJATA...NU IL MAI AVEA DECAT E EL...
SAU UITAT IMPREUNA LA DESENE CA DOI COPII..CE BN LE STATEA...
PANA CAND A SUNAT CINEVA LA USA....
M:CINE O FI??
W:STAI AICI..MA DUC SA VAD...
M:DACA VREI MA DUC EU...
W:STAI LINISTITA..MERG EU...
WILL A DESCHIS USA SI A INTRAT....


Ultima editare efectuata de catre roxana_ccea_perronita in Sam Mai 23, 2009 6:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:47 pm

EPISODUL 23:

PE USA A INTRAT UNA..IA SARIT IN GAT LUI WILL...LA SARUTAT..LA MANGAIAT...
VICO:OFF...CE M-AM SPERIT AM CREZUT CA TE-AI CASATORIT CU ASTA PT ALTCEVA DECAT RAZBUNARE SI MAI LASAT BALTA...
W:HAI IN DORMITOR...
V:APOI VREAU UN CEC CU 3000 DE PESOS..
W:CATI VREI TU..
MAY PRIVEA INGROZITA...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_57_copia%7E18
EL VROIA SA FACA COCHINADAS CU AIA CARE AR FI PUTUT FI FUFA CARE LA CONTAGIAT....SI VROIA SA FACA IN PATUL IN CARE DORMEA EA...ATUNCI S-A RIDICAT DE PE CANAPEA,A MERS SPRE EI..IA ATINS PE SPATE..
M:VOI CE CREDETI CA FACETI??
V:SEX...
M:AUZI FUFITO,(IA PUS MANA PE FATA SI IA ZAMBIT IRONIC),SI TARFULET(IA PRINS NASUL INTRE DEGETE SI A ZAMBIT IRONIC)...AICI NU FACETI NIMIC....
W:A..NU? DE CE??
M:TU DE CE CREZI???
W:PAI E CASA MEA SI NU GASESC NICI UN MOTIV!!!
M:FIIND DOAMNA GUTTIEREZ,ASTA E SI CASA MEA..SI SUNT STAPANA A TOT CE DETII...SI MACAR ATAT:SA AM SI EU PUTINA INTIMITATE...DOAR NU CREZI CA EU O SA DORM IN PATUL UNDE TE TAVALESTI TU CU ASTA???DOAR MAI VREAU SI EU SA TRAIESC...NU VREAU SA MA IMBOLNAVESC DE LA VOI CU CINE STIE CE BOALA MAI AVETI...PT ASTA EXISTA HOTELURI..DAR IN CASA MEA...AUZI TAFITO?? A MEA NU AI CE CAUTA!!! DACA VREI SA TE TAVALESTI(SA UITAT LA WILL) EXISTA HOTELURI SI ASA MAI DEPARTE..CA VAD CA AI BANI SA CHELTUIESTI CU NIMICURI(SE UITA LA VICO)..ASTA E TREABA TA...DAR IN CASA MEANU AI CE CAUTA CU AMANTELE SI FUFITELE TALE...AI AUZIT???
W:STAI CALMA...DACA VREAU O FAC AICI SI ACUM...
M:ZAU??
W:DA...
M:NU CRED...
W:DE CE?
M:DE ASTA...
MAY A LUAT-O PE VICO DE PAR,SI A TARAT-O PANA LA USA VILEI SI IA DAT UN PICIOR IN FUND DE A ZBURAT PANA JOS PE SCARI SI IA SPART SI BUZA...APOI A INCHIS USA IN CARE DADEA CU PICIOARELE VICO...
M:ACUM POTI SA O URMEZI...
W:NU AM SO FAC...
M:IESI..(TIPAND)
W:TI-AM SPUS CA NU FAC NIMIC CU EA...
M:SPUNEI SA PLECE DACA NU VREI SA II PLATESTI INMORMANTAREA...SI SA RAMAN SI EU DIN GRESEALA VADUVA DUPA AIA...
W:BINE II SPUN...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_347
MAY FUGI REPEDE IN CAMERA SI INCEPU SA PLANGA...DE CE II PASA??.....ERA UN IDIOT..
M:CRETINUL....
ATUNCI WILL INTRA PE USA...
W:DE MINE VORBEAI???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-279602
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:48 pm

EPISODUL 24:

W:De mine vorbeai??
M:Ce cauti aici ??
W:Ce nu am voie ??
M:Hai valea, dupa tarfita !! Hai pleaca !!
Will zambeste, apoi se aseaza pe pat langa May....
W:Sti nu o faceam oricum pt ca de la ea m-am imbolnavit si daca o faceam nu o faceam aici, dar am vrut sa vad ce faci !!
M:Sti, chiar nu am chef sa-mi tocesc nervii cu tine!(s-a ridicat sa plece,Will a tras-o peste el in pat)
W:Imi place reactia ta !!(s-a pus el peste ea, May se zbatea si il insulta)
W:Tot ce vezi e al tau !!
M:da-te jos !!idiotule !! jos !!( din greseala cum tot se zbatea, l-a atins cu genunchele la mostenitori, nu l-a lovit dar a provocat o mare excitare)
W:Te urasc nici nu sti cat !!
M:Ce noutate !!
W:Nebuno !!(pe un ton ironic))
M:Esti du……. nu a apucat sa zica nimic ca Will i-a dat un mic pupic pe gura si a tulit-o afara din camera...
M:Esti dus !! De ce m-a pupat ??(si-a atins buzele) Nu a fost asa de rau !!
W:Ce se intampla cu mine ?? O urasc pentru ca ma atrage !! Ce corp are, ce ochi, ce personalitate!!
Nebuna aia,ce buze dulci are..nu vreau sa fac ceva ce ea nu vrea dar daca tot face asa cu genunchiul…nu stiu ce o sa iasa. Aa……..poate un copil ce altceva ??…………..(a ras,glumea)) glumesc ……sau nu ??
V: Bai esti prost ?? in loc sa-mi iei apararea……..
W:Iesi !!
V:(sa aruncat peste el)Ce nu mai vrei??
W:Tu nu te vezi ?? Faceam cu tine de plictiseala in plus m-ai imbolnavit..Esti o fufa…Iesi de aici si sa nu mai calci sau s-o mai enervezi pe sotia mea………
V: Sotia ta ?? Nu ma face sa rad!! ai facut ceva xu ea,ca s a zici ca e sotia ta??.
W:De ce??Crezi ca e ca tine??Acum iesi...Afara...
V:Ai alte amante nu??? Lasa ca m-o platesti tu!! Si tu !! Ai auzit?(se uita pe scari spre camera unde era May) ...
W:Iesi !!
Dupa ce a dat-o afara s-a pus pe canapea....
W:Alte amante ??? nu !! nici nu ma gandesc !! sau sa tiu eu poate pe sotioara mea……ce naiba??iar ma gandesc la ea??firar al naibii de treaba,ma duc sa vad ce face……
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:52 pm

EPISODUL 25:

May cbora scarile, s-au ciocnit nas in nas cu...
M:A sunat maima ta si a zis sa mergi la ea s-o ajuti la …………
W:Bine, mergem !!
M:Mergi !!
W:Mergem!!
M:Dar……..
W:Hai sa plecam!!
----------------------
Dupa o jumatate de ora ajung la casa mamei lui Will, acolo era o masa cu o gramada de prieteni, vecini, toti o admirau cand a coborat din masina, Will a mers inainte mandru de sotia sa....
W:Mama !!(a imbratisat-o)
////////: Frumoasa sotie!!
//////: Chiar e minunata!!
//////////// : Nici nu se compara cu celelalte
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura10%7E0
C:Doar cea mai buna putea fi nora mea !!
Toti si toate aveau cuvinte de launda pentru May, toti ii admirau frumusetea naturala si simpla....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 7_copia~9
Poncho:sti ?? lumea barfea ca eu sunt invidios pe tine si nu era adevarat dar acum e, sincer daca as sti ca e ceva neinregula in casnicia asta sau daca as fi cunoscut-o eu inainte pe sotia ta as fi fost cel mai fericit....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 William0rl6
------------------------
May s-a apropiat de ei. Toti credeau ca daca e frumoasa nu inseamna ca nu are fite si ca e putin prostuta dar au ramas surprinsi sa descopere contrariul....
M:Buna ziua !!
//////////: Buna!!
P:Buna!! Numele meu e Poncho!!
M: Maite, prietenii imi spun May...(I-a zambit)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 2006111039171165855157
P:Esti foarte frumoasa!!
M:Mer…….
Atunci interveni Will care o imbratisa pe la spate deoarece nu vroia ca Poncho sa banuiasca ceva si pentru ca in subconstientul lui poate ii era frica asa nu o piarda.....
W: Normal ca e frumoasa !!Printesa mea !!(a pupat-o pe obraz si i-a soptit la ureche sa disimuleze atunci ea a zambit)....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Wmv12000uh4yw8gx7

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Pe_rbd_timbiriche06
Buna...eu sunt Poncho...o iubesc pe May si voi face orice sa o fac sa divorteze de Will....dar oare voi reusi??Sunt cel mai bogat dupa Will...am o firma care este cocnurenta firmei Guttierez...
Dar cu may cum va fi??Voi reusi sau nu?
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:53 pm

EPISODUL 26:

Mama lui Will a inceput sa tina enorm la May, o urmarea sa vada ce face cand e singura, a observat ca totusi e o persoana draguta si buna.
Dupa ce prietenii casei au plecat, May a dorit sa faca o budinca si niste clatite,asa ca Will cu mama sa erau singuri in sufragerie si discutau cu televizorul dat mai tare ca nimeni cu atat mai putin May sa ii auda.
C:Will, fata asta May chiar e minunata !! cum iti sta gandul sa o faci sa sufere??
W:Din cauza ei tatal meu a fost ucis !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura
W:Nu din cauza ei !! El a vrut ca sa o apere.Tu ce-ai fi facut in locul lui ??
Will tace
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura10
C:Vezi ?? Fiule de ce simt ca-ti place de ea ??
W:Pentru ca esti paranoica.
C:A, da ??
W:Bine mama, da ma atrage, e normal sunt si eu barbat si e frumoasa nu pot sa neg…….(urma un moment de liniste).bine, foarte frumoasa, chiar e cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o…..e divina……..E frumoasa ca un inger...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-316940
C:(a zambit) Esti sigur ca doar o placi si nu mai e ceva ??
W:Ceva cum ??
C:Ca nu ai putea vedea viata fara ea si ca te doare cand ea sufera.
W:Nu te supara pe mine dar chiar cred ca ai probleme !!
C: Gandeste-te inainte de a actiona ce simti pentru ea !! Iti propun sa mergi in calatorie o saptamana macar, ea sa stea cu mine aici si nu cu alte femei si fa-ti ordine in ganduri : daca nu o iubesti o vei lasa sa plece iar daca o iubesti o vei cuceri sau macar incearca sa-ti dai seama daca merita sa te razbuni pe ea daca nu are nicio vina !!
W:Am sa ma duc si am sa ma gandesc, am o calatorie de afaceri in Belgia care e in Europa si am sa ma gandesc !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-318030
C:(in gand) : o iubeste dar nu-si da seama cel putin asa cred eu. Am sa incerc sa-i apropii mai mult sa vedem cum reactioneaza si daca eu gandesc bine !!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 6:55 pm

EPISODUL 27:

May termina-se budinca,si se indrepta-se spre Will si Cecilia....
M:Am terminat budinca !! Cum vi se pare??
C:Foarte buna !!
W:delicioasa......(asa ca tine...)
M:Pot sa ma asez in pat sunt foarte obosita ???
C:Normal ca te poti aseza.. dar…problema e ca patul acesta trebuie reparat sau cumpar unul nou si acum il duc servitorii afara asa ca vei putea sta doar in ala(i-a aratat patul in care statea Will)
M:bine !! Ma duc sa ma plimb pe-afara !!
C:E tarziu deja !!
W:mama are dreptate...nu poti iesi atat de tarziu afara...in plus e si frig iar tu esti imbracata subtire....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Maite753zr
M:Bine !!(s-a asezat dezamagita pe un scaun si privi in gol..ia uite la el...ce grija brusca are de mine...ce sa iti spun...)
C:De ce nu stai in pat ???
M:Pai astept sa plece Will sa stau si eu !!
C:dar aseaza-te langa el !! care e problema ??
W:chiar asa..doar nu o sa te mananc...(nu ca nu as vrea...dar totusi...)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-277506
M:Sunt sigura....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_114_copia%7E6
M:Poi nu prea incapem !
C:Cum sa nu ??
M:Nu !!
C:Stiu ca nu e ca dormitorul dar e totusi o canapea maricica si putet sta, e drept ca la cativa milimetri poate doi sau trei unul de altul……..
M:Lasati !! Merg sa-mi fac un suc de portocale
W:Acum avem loc...(Will se dadu mai deoparte ca sa aiba si May loc)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura4%7E3
May a cedat si s-a asezat langa Will pe canapea. Will statea lateral si May cu spatele catre el tot lateral si bea suc de portocale facut de mama lui Will, Cecilia si impreuna cu acesta mancau salata de fructe.
C:Eu merg la somn !! A fost o zi incarcata si trebuie sa ma odihnesc !!
W:Noapte buna mama !!
M:Noapte buna !!
C:Noapte buna dragutilor !! Parca ma vad cand eram de varstra voastra cu sotul meu pe canapea, doar ca pe timpul ala,la trei luni,eu eram deja insarcinata.
W:May????!!!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura41%7E0
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:02 pm

EPISODUL 27:

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 B8tvo3
W:May ??
M:Da.
W: Intoarce-t catre mine cand vorbim te rog!!
Anny s-a intors cu fata catre el, corpurile lor erau cam la trei milimetri distanta, isi simteau respiratiile….Cecilia ii urmarea………….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Kdk8qc
W:Eu trebuie sa plec pentru o saptamana in Belgia adica in...
M:Europa nu sunt asa de proasta !!Ceea ce nu pot spune la fel despre pipitele cu care umbli..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_394_copia%7E3
W:Observ(ii placea inteligenta ei in orice domeniu, niciodata nu a avut alaturi de el o femeie si frumoasa si cu ceva in cap) ...
M:Heii !! Ce vroiai sa spui ?? Sper ca nu am de calatorit pana in Belgia !!
W:Nu!! Merg singur!!
M:Wow!! Eu cred ca esti in stare grava!! Nu vrei sa ma enervezi obligandu-ma sa merg intr-o excurisie???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_175_copia%7E22
W:(zambi) Nu, stai acasa, ma rog cu mama aici ca sa nu fi singura si intr-o saptamana doua vin acasa sa nu crezi ca scapi de mine toata viata !
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura10%7E0
M:Sti incepe sa-mi placa meseria pe care o ai !
W:(a zambit, ba chiar a ras): Nebuno !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-276242
M:De ce ma faci nebuna ??
W:Pentru ca esti : esti o nebuna, o tarfita si un pic de femeiusca( i-a vorbit pe un ton alintat in timp ce o strangea in brate))
M:Esti dus rau !! Nu ma mai face beeeeeep !!
W:Ti-am zis tarfita !!
M:Nu e tot una???
W:Sa nu cumva sa ma intorc si sa vad reviste sau sa aud barfe cum ca-mi pui cornite!!!
M:Numai tu poti sa faci ce vrei ce sa zic !!!
W:Chiar daca nu ne-am casatorit intr-un mod normal trebuie sa ne respectam : nu te inseli si nu ma inseli !! A. !!…..si Poncho nu are ce cauta pe aici !! Clar??
M:Extraordinar....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_186_copia%7E15
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:03 pm

EPISODUL 28:

M:dar nu poti sa interzici !! E prietenul meu si e super de treaba !!
W :Atat de bun prieten ca impartiti si patul ?? Si ami zici sa nu-ti pun tarfita !!!
M:Te urasc !! Tu nu sti ce e aia prietenie pentru ca nu ai avut un prieten deoarece tu nu poti fi un bun prieten....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_382_copia%7E10
W:Deci te-ai tavalit cu el ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_78_copia%7E23
M:Sti nu te suport !!
W:Te-ai culcat cu el !!! Lasa ca vezi tu !! (i-a dat o palma si a aruncat-o pe pat unde s-a pus peste ea si a sarutat-o cu forta pe gat, totusi nu a fost un sarut cu muscaturi ci doar unul foarte pasional, i-a rupt bluzita si a sarutat-o pe sani)
W:Saruta mai bine ca mine ????
M:Da-mi drumul !!
W:Acum se poate sti de ce plangi?? Ce nu-ti place ?? Mai repede te tavalesti cu toti si cu mine faci nazuri ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura13%7E1
Will a lasat-o si au stat amandoi pe pat, May s-a asezat jos langa pat cu capul rezmat de canapea
M:Esti un nenorocit !! e a doua oara cand incerci sa ma violezi !! Si nde ai vrut sa ma culc cu ala cand tot timpul am stat cu voi ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_10_copia%7E24
Will isi daduse seama de asta, isi daduse seama ca a acuzat-o pe nedrept !! Dar de ce s-a enervat atat ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura13
Cecilia constata : 1) e gelos rau pe oricine se apropie de sotia sa !! Biata fata !! Cat are de patimit de pe urma lui !!
2)si se vede clar ca tine la ea....
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:06 pm

EPISODUL 29:


Ziua urmatoare, Will a plecat, au trecut cam doua saptamani de atunci, se pare ca calatoria se lungise putin. Intr-o zi May statea in camera ei din casa doamnei Cecilia si se uita la TV can a auzit-o pe Rita, una dintre servitoare spunandu-i mamei lui Will ca acesta a sunat si vrea sa vorbeasca cu ea. May a devenit emotionata si a coborat alaturi de Cecilia in sufragerie sa vorbeasca la telefon. Chiar daca acesta nu era pe difuzor ea auzea destul de bine conversatia acestora
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_125_copia%7E0
W:Ce faci mama ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura41%7E0
C:Bine, tu ??
W:Bine cu capu in acte, am incheiat o afacere minunata
C:Imi pare bine fiule.
W:Stai, stiu ce vrei sa ma intrebi cand vin si cred ca luni adica peste trei zile....
C:Ce bine !! Vrei sa vorbesti cu May??
W:Nu !
May a plecat, poate dezamagita, poate nici ea nu stia cum dar era putin sifobata de la aceasta faza
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_20_copia
C:De ce ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura40%7E0
W:Nu conteaza ! Ce face ??
C:Sta toata ziua in camera si acuma e prima data cand a iesit si nu am chemat-o eu, poate a vrut sa vorbeasca cu tine ...
W:Spune-i ca m-au suntat cei de la vila din Mexic si e gata si sa mearga acolo sa stea apoi vin si eu direct acolo !!
Angele :Bine ! Altceva ??
W:Spunei ca o…….(s-a prefacut ca tuseste) Pa mama !!
C:Pa!!(sa-i spuna mutului ca nu tine la fata asta....)

Cecilia I-a spus tot lui May despre vila iar aceasta se mutase acolo!!
A inceput facultatea se pare ca mai repede si intr-o zi, mai precis intr-o vineri cand a venit de la facultate si a plecat in birou sa studieze a vazut pe cineva asezat pe canapea……….
Era nimeni altul decat dragutul de ……………
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:07 pm

EPISODUL 30:

Era nimeni altul decat dragutul de Will……….asezat pe fotoliu..privea cum focul din semineu arde,avea o revista in mana...shock..era una de moda….May nu a reusit sa vada la ce fotomodel se uita….el se uita la ea……..si-a cumparat toate revistele unde a aparut ea………a vazut-o…….a zambit…
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_nyxmaite
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_59es7576prodfaceub1
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_l_f590a2b795fe4dce9cf063b43e18a700
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura10%7E0
S-a ridicat in picioare si s-a apropiat de ea ..cu o voce calda si dulce…asa cum May nu si-o putea imagina vocea lui ii spuse
W: Buna !! Ce mai faci ?? (a pupat- pe obraz, Maya scapat din mana geanta cu cartile de la facultate…..era foarte surprinsa)...
W:Hai ca nu sunt mumie sa te speri in halul asta !! (a ajutat-o sa-si ia cartile de pe jos zambind……..avea un zambet fermecator…chiar May gandea asta) Chiar asa de rau te-ai speriat ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-120514
M:Buna !! Nu doar ca nu aveam de unde sa stiu ca ai venit(se aseza pe scaunul de la birou)
W:(se puse acum pe canapea) Am vrut sa te anunt dar mi s-a terminat bateria de la telefon
M:Bine !!
W:Hai aici(i-a aratat canapeaua) Vreau sa discut despre ceva cu tine !
M:Despre ce ??(a tusit)
W:Despre multe !
M:Bine ! (a mers sa se aseze pe canapea timp in care tot tusea) ...
W:Esti racita??
M:Da !!
W:Ce medicamente iei ?? L-ai sunat pe domn doctor ?? nu ai ceva mai grav decat o simpla raceala ? poate ai gripa ?? te doare gatul ?? ti-e infundat nasul ?? vrei sa-ti aduc ceva sa iei ?? nu ti-e frig ?? itii dau o patura ???
M:Mai incet cu intrebarile ca ma doare gatul si nu pot vorbi atat de mult !! Pai iau ceva ce mi-a spus medici de la farmacie si ma doare gatul rau……….
W:Ayyyyyyyyy !!(cu o voce de alintat)De ce nu ai grija ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_u8-1
M:Cred ca am luat de la tine !!
W:Lasa ca-ti trece !!
M:Daca tie ti-a trecut!!!!!!!!
W:Bun hai Sa discutam ceea ce am vrut eu de la inceput!!
M:Te ascult !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_671_copia
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:09 pm

EPISODUL 31:

M:Daca tie ti-a trecut!!!
W:Bun hai Sa discutam ceea ce am vrut eu de la inceput!!
M:Te ascult !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_671_copia
W:Uite, camera mea o reamenajeaza si eu dorm cu tine in camera... sa sti si in pat !!
M:Hai mey!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_217_copia%7E0
W:Nu face mutrite ca nu tine !!
M:Bine fie !!
W:May ??
M:Da.
W:Uite ma gandeam daca vrei sa practice din nou meseria de fotomodel...
M:Glumesti ??
W:Vorbesc serios. Vrei sau nu vrei ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-278410
M:Normal ca vreau !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_8_copia
W:Bun ! Vei fi imaginea firmei noastre si a unei firme de haine care e asociata noastra
M:A……
W:Nu-ti convine ??
M:Bine………
W:(o ingana) Bine!!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-279602
M:Nu ma ingana!!
W:Stai un pic !! Vreau sa-ti arat ceva !!!
M:Ce ??
Will pleca din birou si se auzea cum urca scarile...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_5_copia%7E0
M:(in gand):Ce e cu el ?? Nu m-a insultat, vrea sa fiu fotomodel.m-a pupat chiar! M-a pupat!!Oare de ce ma bucur asa de mult??Parca am simtit ca pielea mi se face piele de gaina…………..ce zambet are……….nu pare a fi o persoana rea.Dar totusi………
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-277506
W:(in gand, in camera …….se uita la cadoul pe care i l-a adus) : Oare ii va placea ???Tot draguta e .Pare un inger…….Saraca e racita…………Gata ma duc la ea……..
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:10 pm

EPISODUL 32:

W:Iti place ??
M:E superba !!
Will ii cumparase o bratara foarte frumoasa din aur, simpla si in acelasi timp sofisticata
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 21579082-1-500_500
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura27%7E1
W:Uite ti-o pun pe mana dar tu juri ca nu ti-o dai jos niciodata !! Juri !! da ??
M:Bine jur !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_8_copia
W: Asa !!(i-a pus bratara pe mana) Uite ce bine iti sta !!
May zambi si isi admira mana ei catifelata pe care era pusa o bratara minunata daruita de sotul ei, de Will....uimita de gestul acestuia...
W:Da !! Scorpie mica ! Nici macar mersi nu spui !!(zambea si isi incrucisa bratele)...
M:Multumesc !!(a zambit)
W:Doar atat ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura32%7E0
M:Multumesc foarte mult!!??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_14_copia
W:Nu crezi ca merit mai mult??
M:Nu !!(a zambit))
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_09_%2846%29
W:Lasa ca te prind eu !!
Au alergat pin toata casa………Will a prins-o de cateava ori pe May dar ea intotdeuna scapa caci el nu o strangea de fica sa nu o raneasca..nici el nu stia de ce ii era frica sa o raneasca……….. dupa ce au alergat o bucata buna de imp….Will a zis ca renunta si ca merge inapoi in birou pe canapea……….May l-a urmat si s-a asezat pe canapea ...
W:Si chiar credeai ca raman fara premiul meu ??
Atunci a imbratisat-o,atat de suav incat parea o scena dintr-un flm in care ei erau personajele principale....Pareau doi tineri proaspat casatoriti care se iubesc enorm,erau ei,si viata lor era asa cum era…Un lucru era cert:intre el si ea crestea ceva…..crestea un sentiment,care nu era chiar unul de ura……….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_168_copia%7E12
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_174_copia%7E13
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:12 pm

EPISODUL 33:

Era noapte, aveau sa doarma impreuna., May se simtea rau, statea in pijamale in pat,pierduta parca in spatiu..nu se simtea toctmai bine……..Will se apropie...
W:Ce e ?? Nu te simti bine !!
M:Nu prea !
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_15_copia%7E16
W:(s-a urcat in pat) Esti rece!! Cred ca ti-e frig!!(a imbratisat-o, au stat asa cateva mnute bune fara sa vorbeasca pana cand Will a rupt tacerea)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_302_copia%7E9
W:Nebuno, mi-a fost dor de tine sa sti !!(in gand : of, am da-o im bara...din nou..)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura30%7E0
M:Si mie mi-a fost dor de tine!!
W: Si normal nu am avut cu cine sa ma cert !!
M:Da, exact de asta mi-a ost si mie dor..
May a iesit din bratele lui si s-a intors pe o parte, Will era intors si el pe o parte dar May era cu spatele la el..
W:(in gand)Offffffff!! Ce fraier pot sa fiu cateodata....um am putut sa spun asat?? Normal ca nu numai pt asta mi-a fost dor de tine..Nu stiu de ce...dar mi-ai lipsit foarte mult...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura31%7E0
M:(in gand):si eu care ma gandeam ca macar tine putin la mine si si-a dat seama ca eu nu sunt vinovata de nimic ..dar se pare ca m-am, inselat enorm de mult...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_63_copia%7E11
Amandoi au adormit….mai tarziu in somn May s-a intors pe cealalta parte cu fata.stateau la doi centimetri distanta si nu isi dadeau seama………se pare ca Will o imbratiseaza din instinct .prin somn si May il imbratiseaza…statea cu capul pe pieptul lui…mai tarziu avea o mana in mana lui pe care acesta prin somn i-o mangaia,era asa de dulce,de frumosi exact ca doi indragostiti………….cum ar fi daca nu ar exista acel ceva ??.erau doi indragostiti…..ce frumos suna !!din pacate mai este mult pana ca cei doi sa-si spuna asa………………….
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:13 pm

EPISODUL 34:


Era diminata, Will s-a trezit si a vazut pozitia in care stateau apoi a observat ca May se trezeste,si s-a prefacut ca doarme ca sa vada ce face aceasta. May s-a trezit, a zambit(a observat ca primul lucru care il face dimineata cand se trezeste e sa zambeasca), totusi era un zambet fals(Will stia ca din cauza lui, din cauza casniciei lor ...), apoi May l-a vazut ! Nu a zis nimic cu voce tare, doar l-a invelit cu plapuma si s-a dat jos din pat plecand la baie unde s-a aranjat si a iesit schimbata in alte haine. Apoi a venit la oglinda din dormitor si si-a prins parul intr-o coada asezata intr-o parte.
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Pa_maite_cosmetics_09
Will o privea, parea fermecat de ea, apoi s-a intors in pat intentionat ca sa-i mearga patura de pe el ca sa vada daca May il inveleste din nou...
May cand a vazut ca e dezvelit s-a apropiat de el, s-a asezat si ea pe dunga patului, l-a invelit si s-a jucat cu parul lui mangaindu-l, apoi l-a pupat pe frunte si a plecat la bucatarie sa faca micul dejun. Will era fericit, zambea continuu.
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-278410
S-a coborat din pat, s-a aranjat, a mers la baie si-a luat niste haine trendy, nici vorba de costume si a coborat in bucatarie unde s-a oprit in usa sa-si urmareasca sotia. May era la aragaz si invartea in paste si in sos, apoi le-a strecurat, apoi le-a pus n farfurii, a luat suc de portocale, a asezat masa din bucatarie foarte frumos si urma sa-l cheme pe Will la micul dejun cand acesta intra :
W:Buna nebuno !!(May nu zicea nimic, atunci Willa mers catre ea si a luat-o in brate pe la spate) Hey dar eu cu cine vorbesc ??
M:Stiu eu !! Precis nu cu mine !
W:De ce ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_3%7E29
M:Nu sunt nebuna !!
W:Cand ai sa intelegi ca termenul de nebuna nu e o jignire ci un,.cum sa-ti zic….un a…….
Dar nu a apucat sa zica nimic ca soneria a inceput sa sune ...
M:Oare cine e ??(iesind din bratele lui Will) Astepti pe cineva ??? Cred ca este destul de clar ca cu fufele tale nu ai ce cauta in casa !!
W:Fi serioasa, dar nici nu m-am mai intalnit cu una....
M:Atunci cine e ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_11%7E22
W:Habar nu am !
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-279602
M:Ma duc sa vad!!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:14 pm

EPISODUL 35:

May deschise usa,nu credea ca se va bucura de aceasta vizita dar se pare ca se inselase…..Ii parea nespus de bine cand a vazut cine era in spatele usii...Avea un buchet de flori in mana si o cutie cu ciocolata in forma de inimioara, era o marca de ciocolata foarte cunoscuta si fina……..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 NAA9-1bq-1_sPNsMbDbRe
Era un buchet frumos……De ce se amagea,el era cel care le dadea stralucirea……nu stia ce se intampla,tinea la acest baiat….tinea la Poncho...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_9%7E28
M:Buna !! Ce bine imi pare sa te vad !!
P;Si mie !! Hai sa te pup !!!(a imbratisat-o si a pupat-o pe obraz) Uite astea sunt pentru tine, doar nu era sa vin cu mana goala la o printesa ca tine !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 2cigz95
M:Cam exagerezi !!
P;Nu e adevarat!! Esti cea mai frumoasa fata din univers!!
In timp ce May rosi si se pierdea in cuvintele lui si Poncho se pierdea in ochii ei caprui si destul de adanci incat poti sa te ratacesti in ei, Will era nervos…………oare de ce ??…….avea fata rosie si era cat pe ce sa se lase prada furiei si sa mearga sa-l pocneasca pe Poncho, dar nu a facut-o…
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-318030
S-a gandit la ceva mult mai ingenios…….s-a dus in in dormitor de unde a iesit cu un zambet pana la urechi.....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura32%7E0
W:May, unde esti ?? Adica ma lasi sngurel dupa nebunia de aseara???(s-a oprit in loc si s-a prefacut surprins de prezenta lui Poncho) poncho, frate! Ce bine imi pare sa te vad!!! Vai, tu dragut ca de obicei, i-ai adus iubitei mele flori, o si ciocolata !! Bine, nu aveai de unde sa sti(a luat-o in brate pe May) ca frumoasei mele sotii nu-i place aceasta ciocolata si ca e alergica la gerbera dar…..ce sa zic ??……gestul conteaza…………Asa-i frumoasa mea ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_8%7E29
May a afirmat din cap.Poncho a simtit ca ceva nu e in regula...
W: A….. si tu domnisorica, ma rog doamna cum iti permiti sa-ti lasi sotul singur in pat si sa pleci din bratele lui dupa ce…..am facut noi ce am facut……..
M:Adic……..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_432_copia%7E5
W:Lasa, nu-i nimic(i-a dat un mic pupic pe gura ca s-o impiedice sa zica ceva) stiu ce ti-e rusine sa spui de fata cu Poncho si nu trebuia sa vorbesc despre astea…..Dar hai in sufragerie poncho si fa-te comod!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:15 pm

EPISODUL 36:

W:Si drept carui motiv ne onorezi cu minunata ta prezenta ???(pff..minunata pe naiba..ce sa zic si eu acuma)
P:Am venit sa te vizitez, nu am mai vorbit de multa vreme si vroiam sa t intreb ce demersuri trebuie sa fac ca sa-mi pun in functiune firma(bune minciuni ce sa zic, sunt un expert)
W:(de parca te cred blegule, ai venit la May) Pai trebuie sa urmezi o gramada de etape, uite niste fise pe care trebuie sa le studiezi……..vai iubito nu mai sta acolo asa de incomod pe scaunul ala(May statea pe un scaun aproape de Poncho fapt cae il deranjea pe Will) nu e mai bine in bratele mele ??? (Will si-a deschis mainile apoi May a mers si i s-a asezat in brate schitiand un zambet fals…………Poncho chiar daca orbea de gelozie si-a dat seama ca ceva nu e in regula in aceasta casncie si ca poate actiona spre a o cuceri pe femeia care i-a luat mintile, May…………..Will nu stia cat va mai putea sa joace teatru………se simtea rau asa ca…………..
W: Ma scuzati, ma duc pana la baie ! Stai lnistita iubito vin imediat si te sarut si te strang in brate ca sa recuperam timpul pierdut !!(si a pupat-o pe frunte)
Dupa ce Will a plecat, Poncho s-a pus pe canapea langa May...
P; May, ceva nu-mi miroase bine!! Ce se intampla intre voi??
M:Nimic, ce sa se intample ??? (daca ai sti...)
P;May poti avea incredere in mine, nu am sa spun nimanui !!
M:Nu am ce sa spun, pur si simplu totul e perfect si imaginatia iti joaca feste(daca ai sti ca nu e asa..)
P:Posibil, la cat de mult te iubesc(i-a luat mainile si le-a pupat)a imi imaginez lucruri doar pentru a avea o sansa macar sa te cuceresc
P:Cum adica ma iu………
P:Da te iubesc si se apropie de ea sa o sarute, dar Will care a azuzit cand Poncho–a spus ca o iubeste a intrat ..
W: deci………..unde ramasesem ???
Poncho s-a ridicat brusc si a spus ca trebuie sa plece si I-a multumit pentru tot. lui Will, si-a luat ramas bun de la amandoi, a pupat-o pe obraz pe May lucru care l-a scos din sarite pe Will si a plecat………………..
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:17 pm

EPISODUL 37:


W:Incredibil, amantii acum te viziteaza acasa si ma inseli in fata !!! Desigur, cum putea o fufita ca tine sa nu-mi puna coarne cat timp am fost plecat ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura13
M:In primul rand nu ma mai face fufa pentru ca nu sunt !!!!! Si nu e amantul meu si in plus noi doi nu am ramas casatoriti pentru cat de mult ne iubeam ca sa-mi reprosezi ceva si daca as iubi pe cineva si as fi cu alcineva ti-as spune-o in fata, asa cum si tu o faci cu tarfitele tale !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_756_copia
W:A !!! Deci esti Sf.Maite cea neatinsa de un barbat !!! Ma faci sa rad, cred ca toti de pe acolo te cunosc si te-au………..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_732_copia%7E0
M:Nu ai nicun drept sa-mi vorbesti asa !! Nu sti nimic despre mine ca sa-mi spui asta !!(i-a dat o palma peste fata)...
W:Uite, nu te lovesc pentru ca am promis ca nu mai dau in tine…ce sa zic ?? nu stiu ce vorbeesc !!Vrei sa-ti dau lista idiotilor pe care i-ai fermecat……….e interminabila………….si pun pariu ca te-ai culcat cu toti…………….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-373780
M:Te rog sa termini !! Si cu ce drept imi ti morala ?? Chiar tu marele macho ???? Adica tu ai voie sa-mi pui coarne ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_714_copia
:WDa pentru ca eu sunt……….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-316838
M:Stai sa ghicesc, esti barbat!! Ma faci sa rad, tu chiar ca nu esti barbat !!
W:Nu sunt barbat ????
M:Nu !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_672_copia%7E0
W:Lasa ca vezi tu !!
M:Si ce ai sa-mi faci ?? Ai sa ma omori ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20_%2877%29
W:Nu, nicigand !! Atunci a luat-o in brate si a dus-o in camera lor, unde a pus-o pe pat………a inceput sa o sarute………..o strangea in brate………….
W:Nu sunt barbat?? Lasa ca vezi tu!! Si nu ma intereseaza acum daca plangi caci tu m-ai provocat !! Si esti numai a mea…..nimeni nu are dreptul sa te atinga……..nici macar un pupic sa-ti dea, ai inteles !!?????
M:Sigur ca da....Ce sa iti spun.....Da-mi drumul !!!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:18 pm

EPISODUL 38:


M:Da-mi drumul!!!
Atunci Will a sarutat-o…………..a fost un sarut delicat, pasional……nu se comporta ca o bruta……I-a mangaiat corpul….piciorul……….era prima femeie pe care o saruta…….pe care o mangaia……….May nu zicea si nu facea nimic……..il saruta si ea…nu stia de ce dar voia enorm sa-l sarute……………..apoi Will a ridicat- pe May si ea statea asezata pe pat………s-au dezbracat………apoi s-a pus usor deaspupra ei…….a sarutat-o…………i-a analizat si cea mai mica particica din corp………..May ii mangaia spatele………..atunic cand au ajunj la punctul culminant…………Will a constatat cu stupoare ca sunt niste pete rosii pe carceaf……….era sange………..era virgina………acea femeie usoara cum o considera el era virgina……..era primul din viata ei…………..lui May i s-a scurs o lacrima pe fata………atunci Will se simtea un nemernic……..a luat-o in brate si a facut-o sa se simta femeie……….a iubit-o cu delicatete………….si-au pus palmele unul altuia………….apoi s-au sarutat………….a urmat un timp in care ea conducea……..apoi amndoi………apoi au ramas imbratisati………….au facut dragoste ???…………nici ei nu stiu…………nu a fost vorba de soapte de iubire, dar uneori cuvintele sunt de prisos………….chiar daca nu se astepta ca prima data sa fie asa May s-a simtit foarte bine, s-a simtit femeie………Will a constatat ca pentru prima oara nu facuse sex……ci ceva mai mult…………oare dragoste ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 NAA9-1bA-1_jiEmzkrxyz
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 NAA9-1bC-1_uS1nHe4mCJ
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 NAA9-1bB-1_jc4PxUa7kD
Au adormit…………………seara cand Will s-a trezit May era la dus…….facea dus……….a mers la ea…………i-a deschis usa cabinei…….May a tipat…………el i-a explicat ca acum o cunoaste..ii cunoaste trupul………acum o poate vedea………..a urcat si el in cabina…………a sarutat-o………a lipt-o de peretele cabinei………….au facut-o din nou………se simteau in al noualea cer………May nu mai era timida………din contra………. Totusi in acea seara au dormit separat : ea in sufragerie si el in camera……….ce avea sa fie maine ??
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:19 pm

EPISODUL 39:


May a plans, nu suporta gandul ca i s-a daruit lui si inca de doua ori, a facut baie, de data aceasta in cada, nu mai putea intra in cabina de dus, amintirile nu-i dadeau pace, se simtea murdara, vroia sa se purifice, acum gata, nu mai avea inocenta, a fost slaba, a si vrut si acum suporta consecintele.
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20_%283%29
Will auzea plansetele lui May si se simtea un nenorocit, vedea petele de sange de pe carceaf si se simtea dezastruos………nimic nu mai era ca inainte……….Vico a venit din nou acolo si el, ca sa uite a facut-o cu ea chiar in patul in care in ziua trecuta a fost cu May, chiar daca nu mai erau aceeasi lengerie de pat, tot murdare erau totate……….Totusi nu l-a ajutat cu nimic acest lucru………tot a descoperit ca asa cum a facut cu May nu avea sa faca nicodata cu nimeni…………
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_vlcsnap-376664
Asa a trecut o luna….se certau mereu…casnicia lor era intr-un stadiu mai oribil ca prima data…….de fiecare data cand se vedau isi vorbeau urat…..mama lui Will a fost nevoita sa se mute la ei ca sa ii impiedice sa se bata…..in vila se fac iarasi amenajari, May vroia sa schimbe tot pana si culoarea peretilor……………..asa ca s-au mutat din nou in casa lui Cecilia, mama lui Will……s-au intamplat multe schimbari in acea luna, mai ales cu May….Cecilia constientiza asta……………..
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:20 pm

EPISODUL 40:

Will cu mama lui Cecilia erau in bucatarie, atunci a venit si May
M:Buna dimineata !
C: Buna dimineata !!
M:Bleak ce urat miroase(apoi a plecat in fuga la baie unde a vomitat)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20_%282%29
C:May... nu inteleg de ce ti-e rau din moment ce e budinca ta preferata !!!
M :Nu pot sa-mi dau seama cum am putut manca asa ceva !!(asezandu-se la masa, Willtacea)
C:si ce vrei sa mananci ??
M:Chiar sunteti dispusa sa-mi preparati ceva ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20
C: Desigur draga mea doar spune ce.
M :Bine, deci as vrea : cartofi piure cu branza, as bea niste suc de portocale natural, as manca un mago, poate o salata de fructe de mare, fara pizza nu ma misc de aici si desigur inghetata, dar si ciocolata sau mai bine budinca de capsuni ??? raman toate plus iaurtul asta(a luat iaurtul din frigider) branzica asta topita(a luat si o cutiuta cu branza topita), poate si putin pateu…………mie pofta de toate
C:Am sa incerc sa ti le prepar pe toate pana la cina, dar acum mancati peste prajit si du-te pe scaunul ala ca cu asta ma duc sa-l pun acolo(i-a aratat scaunul de langa Will si locul unde vroia sa puna celalalt scaun) ..
MAy se aseaza langa Will, apoi se stramba..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20_%285%29
M :Vai ce parfum urat folosesti !! (iar i-a fost greata dar a baut un suc de lamaie dat de Cecilia si si-a revenit)
M:Nu ma simt prea bine !! ma duc in camera sa ma intind putin !! Cand a vrut sa se ridice a avut o stare de lesin din care si-a revenit repede si nu a cazut deoarece Cecilia a sprijinit-o la timp, apoi a adormit sus in camera.
C:Will, nu stiu ce are fata asta dar cred ca ar trebui s-o duci la spital sa-i faca niste analize si un control
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura13%7E0
W: Am s-o duc maine deoarece acum nu am timp si inca nu vorbim asa ca……..
C: Daca ar fi dupa simptome …………….le are exact pe care le aveam eu cand eram insarcinata: mancam mult, aveam pofta de toate prostiile, lesinam, imi era greata chiar de lucrurile care inante imi placeau……
W: Poate e insarcinata !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura13%7E1
C; Cu duhul sfant sau ce ?? Fata asta nu te-a inselat, ai fost si am fost tot timpul cu ochii pe ea, in plus u tine nu a facut asa ca………..(Cecilia il privi pe Will care a lasat privirea in pamant)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura14%7E1
C:Sau ati facut ?? Will ce-i cu fata asta ?? Raspunde !! Nu poti sa ma minti te cunosc prea bine !!
W :Am facut-o mama !!
C:Ai volat-o?? Esti un nesimtit sa sti!!
W: Nu mama !! Am vrut s-o speri ca in celelalte dati numai ca atunci cand am sarutat-o nu s-a mai opus si ……….niciodata nu am mai sarutat o femeie cand am facut-o…nu am mangaiat-o……cu ea a fost ceva……….as putea sa zic unic??…….mama, era virgina………..iti vine sa crezi??……….apoi am facut-o in cabina de dus.ma omoara.nu stiu ce are nebuna aia dar de fiecare data ma da gata……..daca sta doar la doi centimetri de mine explodez………ca sa nu mai vorbesc altceva…
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura18%7E3
C: Asta schimba situatia....
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7764
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:21 pm

EPISODUL 41:

W:Ce sa fac ???
C:Will, tu simti ceva pentru ea ??
W :Sunt confuz, nu inteleg nimic din ce se intampla !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura16%7E0
C:Vorbeste cu ea despre aceasta posibilitate sau mai bine du-o direct sa-si faca analizele dar mai intai incearca sa te impaci cu ea. Will, daca e insarcinta, un copil e o mare responsabilitate
W:Sti, parca vad ca daca e insarcinata va naste o fetita la fel de frumoasa ca si ea !!(a inceput sa zambeasca)………..Bine mama ma duc la birou !
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura28%7E1
W:Oare el s-a auzit ce a spus ??????…….parca e dus cu pluta…nu cu vaporul si inca pe oceanul Pacific…oare ii este macar putin draga asa cum presimt eu ???
Nu se stie daca mama lui Will avea sau nu dreptate!Singurul care putea sa-si dea seama era Will…….May nu stia nici acum de ce i s-a daruit,nu stia nici ce simte pentru el,il ura atat de mult !! Si pe atat de mult ceva o impiedica sa il urasca….ii era doar dePoncho care nu a mai venit s-o viziteze.Se pare ca a fost plecat in Elvetia ca sa-si puna la punct firma……ii era dor de ANnie,o iubea…..era sora ei…asa cum era,era sora ei si o iubea opana la urma ..despre tatal ei ??Il ura……..i-a ucis mama si din cauza lui acum nu mai e fericita…totusi ar vrea ca sa-i para rau…..dar stia asa ceva nu este cu putiinta…….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_capitulo_20_%2876%29
.dupa ce s-a trezit May a mers la facultate unde s-a simtit si acolo rau cand a simtit mirosul de la cantina…….cand a ajuns acasa Will si Cecilia erau in sufragerie cu niste cutii de pizza la comanda… cand a intrat in casa May..
M: Pizza !!!!!!(practic a alergat de la ua, si-a dat ghiozdanul jos, s-a asezat pe un fotoliu si a mancat apoi a baut suc de lamaie deoarece Cecilia i-a spus ca o va ajuta sa nu-i mai fie rau)
C:May nu vrei sa te schimbi ???
M:Da, dar mai intai vreau sa-mi dau jos cizmele, ma dor foarte rau picoarele !!(cand si-a dat jos cizmele a vazut ca picioarele ii erau un pic umflate) Ma duc sa fac un dus si sa ma schimb !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 315px-Maite_Perroni
C:Bine dar sa vi sa termini pizza caci nu ai muscat decat putin si mai trebuie sa discut cu voi doi
M:Bine !!
C:Ce nora dulce am si inca cred ca in curand voi fi bunica !!
W:Mama !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura28
C:Pai ai zis ca parca vezi ca fetita va semana cu ea………..
W:Stii ca tin enorm la tine dar in clipe ca astea chiar ma enervezi !!(Cecilia radea)
C:Si tatal tau era asa, nu prea isi arata iubirea !!
W:Mama !!!!!!!!!!!(Cecilia radea))
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Normal_Captura31%7E0
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
Continut sponsorizat





DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS
Sus 
Pagina 2 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~LaS PrInCeSaS LiNdAs~ :: ♫ CrEaTiIlE TaLe ♫ :: ♫ WeBnOvElAs ♫-
Mergi direct la: