~LaS PrInCeSaS LiNdAs~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~LaS PrInCeSaS LiNdAs~

~*.. Porque amamos a ellos ... Es el amor .... Cómo les va a unirse a nosotros ... Si usted es fan de Las Princesas entrar, registrarse y post .. Somos una familia Únase a nosotros no .. podrá esperar .!!!!!*~  
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  RanguriRanguri  ConectareConectare  

 

 DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS

In jos 
+4
Maytyta:X
¤•°•Anahi¤•°•Barbie¤•°•
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
roxana_ccea_perronita
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 8:41 pm

Episodul 56:

Will a urcat-o n masina, in dreapta statea ea, May, speriata,ii era frica, credea ca o sa-i faca rau pentru ca i-a spus lui Poncho………….au trecut cam 10 minute……..se indepartau de oras………May a constatat ca nu a mai fost niciodata in locurile acelea………….au dat mai tarziu de un alt oras…………in dreptul unui stand cu mancare fast-food Will a orprit masina………...a stat cateva minute…….poate ii era si somn era cam 11 :20 si ceva seara…….standul era non-stop……….el i-a pus mana la May pe picior apoi s-a apropiat de ea insistent s i-a soptit la ureche………..
W: Ti-e foame ?? May nu crezi ca ar trebui sa lasi orgoliul la o parte?acum ai de gand sa nu mananci ?? zilele astea ai mancat numai iaurt si nu stiu ce……. Vrei sa te imbolnavesti ?? sa te autodistrugi ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_13_%2836%29
M:Decat sa ma distrugi tu mai bine ma autodistrug !!!
W: Si daca ti-as spune ca…….las-o balta !! Ma duc sa-ti cumpar ceva !!!
Will s-a dus la fast-food si a luat hamburgeri, hot-dog, sucuri, apoi de la o alimentara suc de portocale natural, doar sta cat de mult ii place lui MAy, popcorn, chipsuri si o gramada de chestii pentru comoara lui……fix asa ii spusese vanzatoarei :
W:Dati-m un suc de portocale natural pentru comoara mea !!! la care vanzatoare abatranda i-a spus ca e bucuroasa ca mai sunt cupluri care se iubesc……………daca ar sti cum era de fapt…………
Pe de cealalta parte, in masina May si-a adus aminte de ce a simtit cand Will i-a pus mana pe picior, cand s-a apropiat de ea si i-a soptit la ureche asa fermecaror……….nu putea sa dezminta ca nu tine la el……….pe scaunul de la volan a vazut mobilul lui Will…….pentru un moment a vrut sa-l sune pe Poncho…..l-a luat……a vazut in agenda numarul acestuia…..apoi ceva o opri sa mai sune……..gandul de a fi cu Will un cuplu adevarat sau poate ca vroia doar sa descopere daca i-ar putea face rau chiar daca trebuia sa-si riste viata pe ea nu o mai interesa………a pus telefonul la loc………

ce se va mai intampla???
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 8:03 am

Nu am idee:x
Next:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 3:56 pm

bineinteles..pt tine orice/....
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 3:58 pm

Episodul 57:

W:Uite May !! Papa ce vrei!!
M: Crezi ca sunt sparta sau ce ??(a zambit sarmant)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 2am144
W: Nu stiu cum esti tu dar eu sunt spart !!! (i-a zambit, acel zambet seducator dintotdeuna)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_6l-1
M: Daca vrei iti dau sa mananci in timp ce conduci!!(i-a zambit muscandu-si buza)
W: Sper sa nu-ti pap degetele !!! (i-a transmis un pupic prin aer)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 33l1350
M: Lasa ca ai bani si imi fac operatie estetica…….(i-a zambit din nou sarmant)
Era incredibil dar filtrau unul cu altul ca doi adolescenti……….ba din gresala cand sa schimbe viteza Will punea mana pe piciorul lui May……oare chiar din greseala ??……..ba May cica tot din greseala se uita la el cum conduce si cateodata ii punea mana prin par care de data asta ramasese surprinsa…era o frizura super sic……..dupa vreo inca o ora de mers a adormit………….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 X6d1xd
Cand a venit dimineata si Poncho nu a mai gasit-o pe May s-a intalnit cu Cecilia(care a fost complicea lui Will) si i-a spus lui Poncho ca cei doi s-au impacat si au zis ca pleaca intr-o a doua luna de miere…..lui Poncho parca i-a dat cineva cu barosul in cap……..a plecat nervos si a luat primul avion spre Elvetia……………..
W:May ???
M:(somnoroasa): Da.
W: Vrei sa mergi la toaleta?? M-am oprit aici la benzinarie si dupa aia nu ne mai oprim si nu mai avem unde....
M: Dar unde mergem ??
W: Intr-un loc foarte frumos !!
M: Unde ??
W : Nebuno !(i-a luat o suvita de par si i-a pus-o dupa ureche) Nu mai fi asa curioasa !! Vrei la toaleta ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura32
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_319_copia
M: Pai cred ca da.
W: Vin cu tine??
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 4:18 pm

Episodul 58:

M: Ce???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_334_copia%7E3
W: Poate se leaga tipii aia de tine(erau cam 3 tipi care deja salivau dupa bruneta din masina, se pare ca veneau si ei cu o masina era un jeep) Si in plus nu poti sa mergi bine !!
M: Dar de intrat in toaleta nu intri asa-i ??
W: Cine a zis ca nu ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 2cesy2o
Will ii deschise portiera la May si o lua in brate…..ea de tinea de el……pe drum tipii au inceput sa fluiere………
///// : Wow, printesa !!! Misto fata !!
/////: Bre las-o si tu sa o pupam si noi!!
//// : Voi si ideile voastre !! Se vede ca sunt fericiti !! Nu vezi ca-s aia Guttierez ??
James: Da frate!! Ttal meu va face afaceri cu tipul si bruneta aia draguta rau de tot e sotia lui !! Mama mia, cred ca fata asta m-a intors metafizicul pe dos !!
////////: Nu exagera!!
James: Chiar nu exagerez!! Am sa lucrez la firme, poate ma imprietenesc cu bossu Gutteirez si ma intalnesc si eu cu ea……….
//// : Ce planuri !!!!!
Will murea de ciuda cand auzea fluieraturile……….precis ca daca nu se ducea cu ea s-ar fi dat cu toti la ea……..au ajuns in dreptul baii…….la ora asta nu era nimeni asa ca a intrat in baia pentru femei si el……….May a intrat intr-o toaleta si el se uita in oglinda………fara sa vrea a observat picioarele lui May……s-a apropiat de acea toaleta si s-a pus jos si s-a uitat…..apoi a simtit o greutate pe spate………se pare ca May l-a calcat…….ca sa nu dea de necaz ca a vrut sa vada ceva ‘’interzis’’ s-a prefacut lesinat……..
M: Ayyyyyy !! Scuze Will, da ce naiba faceai aici ?? Will ?? Ma auzi ?? Hei !!! Cred ca a lesinat !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_354_copia
May s-a lasat jos langa el apoi l-a stropit cu apa……Will s-a ridicat….era atat de aproape de ea…..buzele ei carnoase erau atat de aproape………parca cereau sa fie sarutate……..
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_361_copia%7E1
Oare li se va indeplini dorinta???………
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 4:39 pm

Episodul 59:

Din pacate nu s-au sarutat, May s-a ridicat rapid, apoi Will a luat-o in brate si a dus-o din nou in masina, iar acei tipi inca mai fluierau………Will ar fi vrut sa sara cu ei la bataie dar erau prea multi si in plus May era in bratele lui pana la urma…………..
Dupa o perioada de timp, in care au mers cu masina au ajuns la destinatia stabilita de Will pe care doar el o stia....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_norma9
W: Am ajuns !!
M: Si ce facem noi aici in mijlocul acestei paduri!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_318_copia%7E3
W : Haide !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Norma10
Will a luat-o din nou in brate si a trecut-o prin padurice. Undeva la mijloc era un luminis, o poienita…….era foarte frumos : o casa de vacanta din lemn cu o camera mare, bucatarie si sufragerie, cu un singur pat, in fata ei puteai sa te asezi la o masa frumoasa din lemn si pe deasupra avea o umbreluta de paie, in stanga masei de afara era un leagan din lemn, foarte rustic si frumos, erau o gramada de alei pavate cu pietre mari in jurul carora erau flori, mai degraba trandafiri si inca ceva flori salbatice, iar undeva langa leagan, coborai pe niste scari tot din lemn si dadeai intr-o mica valicica in care curgea o apa limpede de izvor care nu era adunca, doar pana la glezne poate……….puteai vedea rasaritul respectiv apusul, puteai auzi ciripitul pasarelelor, nu erau telefonie sau alte chestii, decat curent electric si un mic semineu, afara in stanga leaganului era un gratar confectionat din caramizi foarte frumos care avea functia si de cuptor…………parca era un loc de vis………May admira totul cu gura cascata ....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_187_copia%7E1
W: Aici vom sta !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura4%7E3
M: Wow!! E foarte frumos!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_214_copia%7E2
W:Ma bucur ca-ti place!!
M: Sti…..?? Imi place mult aici!!(s-a urcat pe leagan) Hai te rog sa-mi faci vant!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_18_%2844%29
Will a ascultat-o si I-a facut vant apoi si-a adus aminte de ceva………of!! Mai bine ar uita !!!……………….
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 5:28 pm

Episodul 60:

Apoi Will s-a asezat pe leagan langa May……….May l-a prins de brat si s-a sprijinit in el…….au ramas asa…………apoi ea si-a pus capul pe bratul lui………….
W: De ce i-ai spus lui Poncho ???
M:De unde sti ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_22_%2857%29
W: Esti o prefacuta !! Voiai sa fugi cu el in Elvetia, nomal alaturi de marea ta pasiune……ce crezi ca ala te va tine de manuta si va dormi cu tine in pat ca fratii??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura50
M: Tu esti nebun ! Iti inchipui fel de fel de lucruri !!
W : Nu-mi inchipui nimic !! (i-a luat capul in palme) Ala te iubeste !! de ce esti prostuta??
M: Nu e adevarat vrei sa ma indepartezi de el doar fiindca e unicul care ma poate ajuta !!
W: Deci chiar nu mai stiu ce sa cred : ori esti o mare prefacuta ori o mare proasta !!
M: Nu-ti permit sa ma insulti !!! Poncho e un prieten bun si merita tot respectul nu ca tine
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_22_%2851%29
W: Si tu ce meriti ???? Saraca de tine………..nu o mai poti face pana te vindeci……macar asa stiu sigur ca nu ma inseli...
M: Te urasc !!(i-a tras o palma)
W: Sti ca asta te va costa…..am chef sa o fac cu tine…..ce zici??……ma doare undeva pe mine daca poate maine mergi de urgenta la spital si va fi vai si-amar de tine dar eu…(a inceput sa o sarute pe gat)
M : Da-te !!
W: Aici sa stai !! Sa nu vi langa mine ca ai s-o patesti !! Nu asa cum ti-am spus mai devreme ci mult mai rau !!
M: Sper sa mori idiotule !!
W: Normal ca am sa mor odata dar tu ai sa mori inaintea mea, fi sigura !!!
Era noapte………May plangea si statea trista pe leagan privind stelele, se gandea…. :’’De ce trebuie sa fie asa ?? strica orice moment magic !! si eu ca o fraiera am inceput sa tin la el !!! am sa ma duc in casa, nu cred ca o sa-mi faca rau ! pur si simplu ceva imi spune asta !! ‘’ Pe de alta parte W W: ‘’ nu, e imposibil sa fie atat de naiva incat sa nu-si vi dat seama ca Poncho o iubeste…..dar oare o fi asa de prefacuta ???……sper sa nu vina sau sa se apropie de mine…..mor de nervi si nu cred ca ma pot controla………….
Usa camerei unde era Will s-a deschis……….era ea……….era May………….’’Doamne cat e de frumoasa !!’’…….s-a apropiat incet de el………….apoi s-a asezat pe canapea pe cealalta parte privindu- l sa vada cum reactioneaza…………..
W: De ce ai venit ?? Ti-am spus sa nu vi !!!
M: Si ce-ai fi vrut sa dorm afara ?? E frig !!
W: Nu draga mea, puteai sa mergi la amantul tau, la POncho !!
M: Gata !! M-am saturat sa tot ma acuzi pe nimic !!!
W: Si daca nu e amantul tau ce atata interes pentru el ?????
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura52
M: E un prieten bun…
W: Aha !! De cate ori ai facut-o cu el ???
M : Esti dus rau de tot : unde, cand sa il sarut macar ??? cand tot tmpul ba stau cu tine ba cu mama ta !!!??
W : Chiar nu e nimic intre tine si el ??
M: Nu ai niciun drept ca sa-ti dau explicatii dar chiar intre noi doi nu e si nu a fost nimic !!
W: Si nici nu o sa fie !!! Niciodata !! Tu esti doar a mea ai inteles !!(a prins-o puternic de brate si o scutura)
M: Auuu !! ma doare !!(se zbatea sa scapa dar neputand sa scape i s-a prelins o lacrima din ochi care a cazut pa mana lui Poncho)
W: Gata !!! Nu mai plange !!(i-a sters cu mana lacrima) Hai sa dormi !! Esti rece !!!(a tras-o in bratele lui si s-au invelit)
M: De ce esti asa ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_22_%2859%29
W: Stttt!! Taci si dormi!!
Au stat asa putin timp pana cand May s-a ridicat de pe canapea……….Will era surprins
W: Ce faci ??
M: Ma duc sa dorm in dormitor !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_102_copia%7E9
W: Stai aici !!
M: De ce vrei sa dormi tu acolo ??
W: Nu……..(ea a plecat) Vroiam sa dorm cu tine !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura5_1
May s-a dus si a privit iin jurul ei…………patul era asa mare numai pentru ea…….camera era asa mare doar pentru ea………ar fi vrut sa iubeasca……sa se simta iubita…….oare unde este iubirea ei ??……………oare unde se ascunde ???………………oare de ce viata e asa de nedereapta si de dureroasa ???…………..viata nu e o poveste intotdeauna cu un happy end………nu !!!…………uneori e un sfarsit mai trist decat crezi…………se pare ca viata ei se aseamana cu acel foc din semineul care era in dreapta canapelei pe care statea Will……daca nu e alimentata cu iubire si fericire se stinge usor…usor……….si moare !!
Will statea si privea focul………….se gandea la May……..usa dormitorului era intredeschisa si putea sa-i vada picioarele si putin din corp……….o vedea atat de frumoasa……..un inger………dar unul negru…….de ce nu-i pot face rau ??…….de ce nu pot ??……………..
////// : Iesi afara William Levy !!!! Ti-a sosit ceasul mortii!!!!!!
M:Cine e will???
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 9:18 pm

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS

Episodul 61:

W: E………..
M: tata!!!!!!
B: Iesi am spus!!!
May a inceput sa planga si a iesit afara dupa Will care deja fugea afara……..cand a iesit a vazut doar ca erau o multime de oamenii ai lui Bustamante inarmati si chiar el cu un pistol in mana in fata lui……..Will si-a scos si el un pistol..(de unde il avea ??? era in casa ca sa se pazeasca de hoti)…….
B: Deci ai crezut ca ma vei termina asa de unsor ??
W: Nu vierme, tu esti terminat de mult !!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura14
M: Ce cauti aici ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 2dwdjqu
Bustamante (s-a apropiat de ea si i-a luat mana) : Fiica mea nu trebuie sa stea cu asta !! Mi-am refacut averea si te trec si pe numele meu !! Ce bine seameni cu mama ta !!!
W:Ia mana de pe ea !! Acum e fiica ta ?? Interesant dar sa sti ca e si sotia mea !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura16
B:Tatal tau mereu si-a bagat nasul unde nu trebuie si se pare ca ii esti o copie !! Pana aici am sa termin odata cu voi cu toti !! cu toata familia Guttierez !! Tu draguta mea May ai o sansa sa-ti scapi viata, adica sa vi cu mine !! In spate toata lumea... vreau eu sa-l termin !!!
M:Nu poti face asta !! Cum sa iei viata unui om !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_157_copia~5
B: Stiam ca asa vei face !! Dumnezeu m-a pedepsit dandu-m o fata asa slaba ca tine !! Acum totul e intre noi doi!!
W: Mi-ai omorat tatal !!!
B: M-ai lasat in faliment si mi-ai folosit fiica care chiar daca e o slaba de inger e tot o Bustamante!
W: Poate daca nu-ti ucideai sotia si pe tatal meu acum nu eram aici !! Ti-ai ucis propria sotie !!
B: Da, fiindca o iubeam si voia sa fuga cu ala si mai bine moarta decat in bratele altuia !! Era si este numai a mea !
Atunci Will a luat pistolul sa-l omoare…………..Oare ce va face ??
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 9:27 pm

Pfff:-S
Next:-S:((
Sper sa nu plece cu Bustamante:-S
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:10 pm

Episodul 62:

Cand Will a incarcat pstolul…………
M : NU Will !! Ai sa regereti toata viata !! Nu poti fi in stare sa ucizi !! Nu !
W: As primi un premiu ca am scapat lumea de o asemenea bestie !!!
Cand a tintit spre Bustamante May a fugit foarte greu si s-a aruncat pe Will dandu-l la pamant astfel traictoria glontului s-a schimbat si nu l-a nimerit pe Bustamante....
B: Multumesc fiica mea stiiam ca nu poti fi tu asa ca maicata decat la frumusete !! Acum da-te sa-l omor !!
M: Nu !!(i-a acopereit corpul lui Will cu corpul ei)
B; Te rog nu ma face sa te ucid !!
M:ucide-ma !! Haide ce mai stai !!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_157_copia~5
W:Esti nebuna ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura16
Cand Bustamante a tras cu pistolul Will s-a pus deasupra lui May si glontul l-a ranit in umar…….atunci Bustamante a incercat sa-l impuste in spate dar May s-a ridicat si a luat pistolul in mana...
B:Fiica mea de ce vrei sa mori ???
M:(plangand) : Sa vedem tata !! auzi tata !! te-ai comportat vreodata cu mine ca un tata ??? de ce nu as putea sa te ucid ?
B;Nu ai fi in stare !!
M:A nu?? Nu sunt eu o Bustamante??? Va pot ucide pe toti !! Sunt naiba in persoana asa-i Willie ?? Sangele apa nu se face!!

oare o va face???
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:14 pm

NeXt:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:14 pm

claroo bebita,,,solo para ti...
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:15 pm

Grx>:D<
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:24 pm

Episodul 63:

B;Nu ai fi in stare !!
M:A nu?? Nu sunt eu o Bustamante??? Va pot ucide pe toti !! Sunt naiba in persoana asa-i Willie ?? Sangele apa nu se face!!
B: Proasto !! Nu stiu cum poti fi fiica mea !! Ce greseala am comis ca te-am lasat sa te nasti!!( A apasat pe tragaci, glontul ii era destinat exact in piept dar Will a impins-o cum a putut si a nimerit-o doar in picior)
W:E fiica ta !!!!
B:Nu ! m-a facut de ras !!! Va omor pe amandoi !!
Cand Bustamante a vrut sa-l impuste pe Will, May a luat pistolul de undeva de pe jos si si-a nimerit tatal in picor, apoi cand acesta a mai vrut sa traga, in mana pana cand a lesinat si Will a vazut ca Bustamante era pe jos si oamenii lui il duceau…..May era slabita……glontul ca i-a atins piciorul i-a cauzat lesinul deoarece avea si acea problema de cand a pierdut copilul………
Will a luat-o in brate cum a putut dearece mana il durea foarte tare si a pus-o in pat, apoi i-a adus o cana cu apa cu care a stropit-o……May isi revenea………..
M:Will?
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_2%7E12
W:Cum te simti????
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura15%7E1
M:Ma doare!!!
W:Ma lasi sa vad??
M:Da !!
Will i-a dat jos pantalonii si a vazut ca glontul doar a zgariat-o si nu a nimerit-o propriu zis…..dar ea era foarte fragila si o durea enorm………
W:Nu te-a nimerit !! Doar te-a zgariat putin !! Ma duc sa-ti aduc spirt sa dezinvectez rana…cand a venit)………
M : tata ????
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_11%7E8
W: Stt !! Nu conteaza!!
M:L-am omorat??? Nu!! Nu l-am omorat asa-I??(s-a ridicat pana la el in brate cand I-a observat rana de l mana)
W:Cum sa-l omori?? Nu sti sa ti un pistol bine in mana: ba ai tras in mana ba in picior si cred ca l-ai nimerit in picior....
M:Ce-ai patit???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_19%7E4
W:pai eu nu am scapat asa de usor ca tine !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura16%7E0
M:Ti-a intrat in umar??
W:Nu tare si am reusit sa mi-l scot si sa dezinfectez rana dar ma doare……
M:Imi pare rau !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_25%7E5
W: Multumesc !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura11%7E3
M:Pentru ce ??
W: Pentru ca mi-ai salvat viata
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:29 pm

Ce tare:X
Cacatu de Bustamante~X(
Next plz:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:36 pm

Episodul 64:

M:Imi dai rochita de noapte ?? Vreau sa ma schimb !!
W:Uite-o !! (a scos-o din dulap si I-a dat-o) Te las sa te schimbi caci si eu trebuie sa ma schimb !!!
M :bine !! Sa vi aici dupa aia !!(cum de am putut sa zic asta cu voce tare??)
W:De ce ?? Vrei ceva ??
M:Pai……..nu………adica da………o cana cu apa….. (pff...ceva mai bun nu am gasit de spus??)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_18%7E4
W:Bine !!(offf...asta era??Credeam ca e.....mai bn lasa..)
Will a mers si s-a schimbat si i-a dus lui May un pahar cu apa dupa care s-a pus pe canapea sa se culce…………a adormit…………..insa cineva nu dormea………
May s-a ridicat din pat si schiopatand s-a dus in sufragerie adica in camera mare cu semineu unde era Will……fara sa ceara aprobare sau ceva de genu s-a urcat la el in canapea si i s-a cuibarit la piept apoi a adormit…………in somn fara sa-si dea seama Will o imbratisa…….au dormit foarte bine amandoi……..visand unul la celalaltt si nici macar May nu-si dadea seama ca ea chiar a mers si s-a pus sa doarma langa el……..dimineata :…….
W:Ce ?? Nu a fost un vis ?? E langa mine ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_6l-1
M:Will??
W:Ce este ingerasul meu??
M:Ma doare piciorul !!!
W:Si…. ??
M:Ma dai cu crema aia din trusa medicala si te ajut si eu sa-ti pansezi rana !!
W:Bine, dar mai intai mergem la baie !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura10
M:Mergem ?? Eua ma duc prima ca am o urgenta!!!
W:Vezi ?? ti-am zis ca mai bine mergem impreuna ca nici eu nu mai rezist !! Hai sa te iau in brate!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:40 pm

Yooyy:">
Cefac la baie?:">:X
Next:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:21 am

Episodul 65:

M:Bun !! mersi ca m-ai ajutat !! acum lasa-ma sa-mi fac toate chestiile !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_27%7E4
W;Eu nu am glumit !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura19%7E2
M:Nu ai glumit ??
W : Nu !!
M:Dar Will ???
W:Hai Maite !! Mare branza!! Ce daca vezi?? De parca nu ne-am vazut noi atunci si nu ……(May era rosie)……..Doamne ce dulce esti !!!
M: Bine na!! Poti sa ramai!! Oricum eu ma spal pe dinti !!
W: Plec !!! Nu vreau sa explodeze rosul ala din obrajori !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura20%7E2
M:Mitocanule !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_35%7E2
W:Vezi ca intru peste tine !!
May a ramas in baie razand si Will la fel .dupa 10 minute a kiesit si May apoi a intrat si Will .cand a iesit….
M :Cred ca ne-ai inundat !
W: Si mai zici ca eu sunt mitocan!!!
M:Sti ?? nu ai de ce !!
W:Despre ce vorbesti ??
M: Mi-ai multumit ca ti-am salvat viata dar si tu mi-ai salvat-o pe a mea si suntem chit !! Iti multumesc si eu !!
W:Pot sa fac ceva ??
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:43 am

Episodul 66:

M : Ce ???
W: Asta !!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_441_copia%7E5
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_442_copia%7E8
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_444_copia%7E9
Atunci Will a sarutat-o !! Era primul sarut !! Primul !! Primul pe care si l-au dat cu adevarat si pprimul inafara de cele din acea noape cand May s-a transformat in femeie…….primul cu adevarat dupa 5 luni de casnicie sau mai mult………..e incredibil ce poti simti cand saruti prima oara cu adevarat pe cineva………..
M: ‘’ Nu ma asteptam niciodata sa ma sarute !! Cand si-a apropiat buzele de ale mele am simtit ca zbor !! Apoi i-am raspuns !! cred ca a durat cam 5 minute sarutul pana cand nu am mai avut aer!! Ce dulce a fost!!…….buzele lui !!…..acel parfum !!…poate credeti ca sunt idioata dar am simtit un gol in stomac si apoi niste frurnicaturi……..apoi am simtit o caldura imensa……….aveam chef de…………niciodata nu m-am gandintla asa ceva cu cineva……..apoi cand am vazut ca a intessificat sarutul transformandu-l in unul francez am crezut ca mor……..de ce imi place asa de mult sa ma srute ??…………..
W: ‘’ E prima oara cand sarut cu adevarat sau mai bine zis chair sarut dupa acea noapte cand a fost a mea….poate ca m-am culcat ca gramada de femei dar de sarutat, pe niciuna…….are niste buze atat de dulci!!……….m-am simtit ca un idiot……..am simtit niste noduri in gat………apoi nu am vrut sa o dezamagesc de teama ca nu o sa-i placa si nu am lasat-o i-am dat un franch kiss……ce mi-a placut !!…………ata a fost de ajuns sa faca sa mi se trezeasca prietenul……..saracul normal ca nu rezista !! doar ca e interesant ca niciodata nu am dorit o femeie in halul asta !!……….are ea ceva special
M:Are farmecul lui !! are acel ceva!!
W: Are ceva ce ma face sa-mi pierd mintile!!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 4:08 pm

Episodul 67:

Interesant ce au crezut ei…….oare ce se intampla ??………………………….
M:Will?? Ce a……a…..fo……….a..fost…….
W: Balbaita mea scumpa!! A sarutat-o din nou!!! A cazut peeste ea pe canapea si au continuat sa se sarute si sa se sarute si sa se sarute………..tot sa se srute
M: Au !!!
W: Ce e ??
M: Ma dor buzele !!
W: Lasa ca le dai cu strugurel !!! A pupat-o pe frunte, apoi s-a asezat sub ea tinand-o in brate
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_430_copia%7E6
M: De ce……
W: De ce te-am sarutat ??
M: Da !!
W: Pentru ca asa am vrut, asa am simtit………si tu m-ai sarutat……
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_425_copia%7E9
M : eu doar ti-am raspuns la sarut…….
W: Da…eu ziceam altceva !!
M: Da……daca te sarutam eu faceam asa………….(s-a intors cu capul si l-a sarutat pe Poncho si iarasi s-au sarutat si sa-au sarutat si……..)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_433_copia%7E6
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_441_copia%7E5
M:Auuu !!
W: Haide acuma cand era mai interesant tu zici au !! Ce te doare ???
M: Ce prostut esti !!
W: Mai sunt si prost acuma ??
M: Eu zic Auu de placere !! Iti dau voie sa-mi rupi buzele !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_397_copia%7E9
W ;De parca pe mine nu ma dor !! Dar tot te sarut poate sa curga si sange !!
M; Serios ??
W: Da !!
M: Nu cred!!!
W: Adica cum nu crezi!! Lasa ca vezi tu!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_107%7E4
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 4:38 pm

Episodul 68:


M: Nu cred!!!
W: Adica cum nu crezi!! Lasa ca vezi tu!!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_107%7E4
M:Ce vrei sa faci??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_379_copia%7E6
W:Vreau sa vi cu mine...
M:Unde??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_190_copia%7E3
W:Nu mai pune intrebari si hai cu mine...
M:Bine...vin...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_08_%2880%29
Dupa ceva timp...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_119%7E1
M:Ce frumos eee....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_114%7E3
W:Vezi..aici veneam eu cand eram trist...
M:Hai sa nu ne aducem aminte de lucruri triste...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_107%7E4
W:Bine scumpa mea....Ce zici intram??
M:Nu ca e rece...
W:Ti-e frica cumva??
M:Nu...
W:Te incalzesc eu...
Atunci w\Will aluat-o in brate si a intrat cu ea in apa,unde au inceput sa se sarute...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_642_copia%7E1
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_641_copia%7E0
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_697_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_694_copia
W:Hai dupa mine...
M:Unde??
W:Aici....
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_664_copia%7E1
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_675_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_679_copia%7E1
W:Ahh...ma innebunesti complect...
M:Si tu...
Dupa ceva timp....
W:Hai sa iesim din apa....ca poate...
M:da da...ai dreptate sa iesim...
Intre timp Will facu un mic foc...
W:Hai aici...Mai aproape ca nu te mananc...
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_808_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_800_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_797_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_789_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_785_copia
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_778_copia%7E0
W:Mai bn hai sa mergem inapoi in cabana....ca sa nu racesti...
M:Bine....Iti multumesc...
W:Pt??
M:pt aceste clipe minunate....
W:Nu trebuie sa imi multumesti....Si tu ai contribuit la ele...
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 5:06 pm

Episodul 69:

Dupa ce au intrat in caba...

M:Nu mancam ceva??Atata tp in apa,mi s-a facut foame...
W:Ce ???
M:Nu ai nimic ???
W:Nimic preparat !!
M:Dar ai ceva chestii din astea: pate, ciuperci, oua....
W:Cate vrei!!
M:Ma duc sa fac ceva de mancare!!
W : Hai sa ne sarutam in continuare !!
M: Si cum ne hranim ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_150_copia%7E22
W: Din saruturi !!
M:Nu Will stiu la ce te gandesti dar nu!!
W:Nu facem nimic dragut-o stiu ca nu poti dar sa te pupacesc am voie asa ca….
M: Lasa-ma !
W: Am impresia sau esti suparata pe mine !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura10%7E0
M:Sunt !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_155_copia%7E13
W:De ce???
M:Ma duc sa fac ceva sa mancam !!
W:De ce esi suparata ???
M:Sti tu mai bine ca mine !!
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_175_copia%7E23
W:Acum ce-am mai facut ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura10
M: Gandeste-te!!
W:Ma enervezi !!
M:Ce-ar fi sa dai in mine si sa ma insulti,ca sa te calmezi...
W:Dar ce-am fauct ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_189_copia%7E14
M: Ia aduti aminte!! Esti un nerusinat!!
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 5:18 pm

Next:X
O ado0`r:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
roxana_ccea_perronita
~AdMiN 2~
~AdMiN 2~
roxana_ccea_perronita


feminin Numarul mesajelor : 1994
Varsta : 35
Localizare* : brasov
Reputatie : 0
Puncte : 7765
Data de inscriere : 04/04/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: VICTORIA PAZ

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 5:49 pm

Episodul 70:

Inevitabilul s-a produs...
Statea pe canapeaua din sufragerie cand a vazut o scrisoare pe masa……acolo scria asa : ‘’ Will, stiu ca stai cu aia sub pretextul razbunarii doar ca sa-i mostenesti marea avere lasata de tatal tau ei, dar nu mai rezist, nici nu mai stiu cum e sa fi cu un barbat de cand ai plecat, nimeni, vreau sa te simt in mine. Cand vi ???? semnat V’’ Era extrem de dureros penttru ea sa citeasca asa ceva dar pur si simplu a uitat, a crezut ca poate chiar sufletul lui e din gheata si gheata se topeste, dar se pare ca sufletul lui ii este din piatra si nu exista nici o cale sa-l readuci la viata………de ce i-a lasat tatal lui intreaga avere ei ??………de ce fiul lui dispune de ea atata timp cat e casatorit cu ea ??……….ce se intampla cu adevarat aici ??…….in masina in acea seara in afara de telefon mai era si geaca lui Will in a carei buzunar a vazut acea hartie, acea scrisoare……..acum si-a adus aminte……..ce avea a faca acum ???……………sa o cucereasca ??……….sa o cucereasca ca sa aibe toata mostenirea odata pentru totdeauna in mainile lui……….doare……..durerea ei este mare………….in timp ce apa ferbea si amesteca in paste isi aducea aminte de sarutatrile si de cuvintele lui de acum cateva minute…………..apoi si-a adus aminte de blestemata aceea de scrisoare…………oare mai bine murea ???………………de ce viata e asa de cruda uneori ???………de ce fiecare clipa de fericire trebuie sa o platesti cu lacrimi ???……….de ce ???……………pur si simplu de ce ???????amesteca in spaghete pierduta in ganduri……………mai multe lacrimi ii invadara fata…….apoi cu o voce trista, suava si in acelasi timp hotarata :
M: Blestemata fie ziua in care am devenit doamna Guttierez....
Au mancat in liniste…….nimeni nu zicea nimic……….Will era confuz iar May se simtea ca ultimul om de pe planeta….singura, trista, neajutorata, ranita………… trebuia sa mearga la medic si Will a dus-o cu masina……
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_capitulo_08_%2877%29
au ajuns din nou in oras.la clinica medicala le-a spus ca e bine si ca poate chiar sa-si continue viata sexuala ca la inceput doar sa fie foarte atenta cu cine caci e foarte vulnerabila la boli……..Will si-a facut analize astfel medical s-a asigurat ca este perfect sanatos….ea credea ca vor merge la vila………dar nu………….au mers tot la caabana….May a intrat in camera si a vazut ceva……parca ceva era schimbat si nu-si dadea seama ce…………da…….normal………asta era……..nu mai era canapeaua rabatabila……era un pat imens………patul din camera acea a fost mutat in fata semineului………..trebi cosulete ornamentale cu trandafiri erau asezate foarte frumos……..pe masa erau doua portii de pizza si o sticla de vin alb………….focul trosnea in semineu………..iar el ???…….el statea in pragul camerei sa vada cum reactionez !!!…de ce imi face mie asta ???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_16_copia%7E4
W: Iti place ??
M: Da, e frumos !
W: Banuiesc ca ti-e foame!! Haide sa mancam!!
M: Nu vreau, multumesc !! Mi-e somn, ma duc sa dorm !
W:May!!(a prns-o de brat)
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_190_copia%7E3
M : Da !
W: De ce te comporti asa??
M:Asa cum ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_8_copia%7E18
W : Toul era perfect, ne intelegeam foarte bine si acum ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura10%7E1
M: Nu are rost sa-ti explic !! Oricum sti ??
W: Ce sa stiu??
M: Sti tu !!
W: Ma enervezi !!(a inceput sa tipe) Acum ce naiba ti-am facut ??
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_Captura
M: Vezi ?? Tot timpul tipi la mine....
W: Cum naiba sa nu tip !!
M : Nu poti sa discuti normal !! Nu are rost !!
W: Anny stai naibii aici jos!!(I-a apasat usor corpul astfel ca sa stea pe canapea)
M: Lasa-ma!!
W: Zi ce ti-am facut !!
M: Ce mi-ai facut???
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_17_copia%7E18
W: Da !
M: Ia gandeste-te de ce te-ai casatorit cu mine !!
W : Sti prea bine dar…….
M: Vezi?? Esti un nesimtit!! Te urasc !!
May a fugit afara si s-a asezat pe leagan, plangea, era prea multa durere pentru ea, prea multa…….de ce nu poate fi fericita ??…….’’de ce ?? am crezut ca tine la mine ??’’……se legana si apoi a mers langa izvor si a stat cu picioarele in apa……..s-a relaxat, a ascultat cum canta pasarelele si s-a bucurat ca nu exista tipenie de om……..apa era cam pana la glezne, poate putn mai sus, iar fundul ei era cu nisip, era chiar neobisnuit dar foarte frumos…..Will o privea………chipul ei se reflecta in apa de izvor….l-a vazut………….
May si-a intors capul in spate, el era cu fata langa fata ei, a strans-o in brate, apoi ea si-a rezmat capul pe pieptul lui. Au stat asa ceva vreme si au vazut apusul soarelui, pasarelele parca cantau mai frumos ca de obicei iar un vant usor si cald de vara adia printre frunze cantand parca un cantec, un canttec pentru ei doi…….
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_830_copia
in cabana totul era neclintit……o lacrima i s-a scurs din ochii lui May………Will a observat…….a sarutat-o pe mana apoi a strans-o si mai tare in brate……
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_742_copia
..parea magic……sub clar de luna doi soti stateau imbratisati in tacere…..se spune ca nu e nimic mai frunos decat sa vazi doi indragostiti cum stau in tacere…….ei nu au nevoie de cuvinte ca sa se inteleaga ci doar de atingeri, priviri, care iti fac sufletul sa tresare, sa bata mai puternic ca un motor sa te faca sa doresti sa atingi si sa ai aproape fiecare celula, por, atom din corpul celuilalt……….s-au privit………..se spune ca o privire face cat o mie de cuvinte……nu e nimic mai frumos decat sa te ineci in ochii persoanei iubite………..se spune ca primul sarut nu se da cu gura ci cu privirea……
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Normal_602_copia%7E1
daca ar fi asa ei doi se iubesc……poate prea mult pentru a fi capabili sa constientizeze acest lucru……..s-a cuibarit in bratele lui……….se spune ca pentru o fata nimic nu e mai frumos decat sa stea in bratele persoanei iubite sa unde se simte protejata ……..se spune ca adevaratul barbat poate sa fie la fel de fragil ca o femeie…..sa planga din iubire…….sa-si apere iubirea…….ce poate fi mai frumos pentru el decat sa-si apere iubirea de oricine si orice ??………s-o stranga in brate……..s-o simta a lui……..sa-i dea voie inimii sa accelerze…….sa simta cum sangele ii fierbe……..ii fierbe dar de iubire…….iubire……….un cuvant prea mic, prea nesemnificativ pentrumarele sentiment pe care-l exprima……….oare ce poate fi mai frumos decat sa iubesti si sa suferi din iubire ??………se spune ca iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si moare cu o lacrima……..ce poate fi mai frumos decat sa sti ca ai iubit ??………oare tu chiar ai suferit din iubire sau inca nu ai iubit ??…….
Sus In jos
http://www.mogulus.com/cuidadoconelangelrecuerdos
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~
~AdMiN~
~AdMiN~
~SiEmPrE UnA PeRrOnItA~


feminin Numarul mesajelor : 3507
Varsta : 28
Reputatie : 1
Puncte : 7755
Data de inscriere : 19/02/2009

Mi PeRfiL
Tu NoMbRe: ~Lupita Fernandez~

DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 5:57 pm

Next:X
Sus In jos
https://las-princesas-lindas.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS   DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
DE LA URA LA DRAGOSTE NU E DECAT UN PAS
Sus 
Pagina 4 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~LaS PrInCeSaS LiNdAs~ :: ♫ CrEaTiIlE TaLe ♫ :: ♫ WeBnOvElAs ♫-
Mergi direct la: